Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dior Sauvage 100ml EdT - Dior Sauvage 100ml – en ikonisk parfym med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut och ge ett starkt intryck. Volym: 100 ml. Snygg flaska och originalkartong ingår. Använd ett få par gånger.:)
Dior Sauvage EDT 60ml - Dior Sauvage EDT 60ml.
Dior Sauvage - Tja!  Dior Sauvage är en väldigt manlig doft som har top noter av citrus och är väldigt fräsch. Bas noten består utav cederträ och lavendel. Den passar året runt för sin fräscha och starka doft. Dior Sauvage 2 ml 45kr | 5 ml 89kr | 10ml 169kr
Dior sauvage - Helt ny oöppnad dior sauvage parfym 100ml  Nypris-1790 Mitt pris-1300
Dior Sauvage herrparfym - Stilren och populär herrparfym från Dior. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och självsäker känsla. Snygg flaska som passar in i alla badrum. Den har hälften kvar.
Dior Sauvage parfymflaska - Snygg parfym från Dior med den ikoniska Sauvage-designen. 10 ml kvar .
Dior sauvage - Hej, säljer nu min dior parfym eftersom jag inte gillar den längre. Köpt på nk i Göteborg för 1090kr. Jag personligen tycker att den är lite för stark. Jag har knappt använt den och är nästan i ny skick! Ni får med ett gratis sampel om ni köper👍 kommer inte gå ned i pris
Sauvage parfym från Dior - Säljer en elegant och maskulin parfym flaska, Sauvage från Dior, i en stilren svart flaska. Flaskan rymmer 75 men det är 0ml kvar?
Dior sauvage edt
Dior sauvage edt - 89

Dior sauvage edt

Storlek: NO SIZE
Kategori: Parfym
Märke: Dior
Färg: Svart

401 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den är ca 90ml av 100ml Ca original pris 1200 Kan bytas eller förhandlas

Erik Schilken
Erik Schilken
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Tom Ford Parfym - Hejsan! Säljer min Tom Ford Noir Eau De Parfum 100ml som jag spontant köpte på en flygplats påväg hem från en resa för ca en vecka sen. Säljer den då jag redan äger en hel del parfymer och känner att det helt enkelt får räcka nu! Köpt för 1700kr.
Kayali Yum Boujee Marshmallow 50ml - Kayali parfym med noter av sockervadd, jordgubbe, marshmallow, kokos, vanilj och mysk. Volym: 50 ml. Har bara testat den, så gott som ny.
Prada Paradoxe Intense 30 ml - Prada Paradox Intense i parfymflaska 30 ml. Använd en del, men finns mycket kvar. Jag kan ordna fri frakt, kontakta mig innan köp.
Daisy Wild by Marc Jacobs🌸🌼 - En mycket blommig, söt och fräsch doft som har varit mycket omtyckt, har använts några få sprut absolut, men mycket kvar att ge🦋🌸
Kayali Vanilla Candy parfym - Kayali Vanilla Candy Rock Sugar 42
YSL Eau de Parfum flaska - Stilren parfymflaska från YSL Edp med svart design. Eau de Parfum-variant som passar dig som vill ha något exklusivt och trendigt. Perfekt för dig som gillar ikoniska märken.  Cirka hälften kvar
Parfums de Marly Layton 125ml - Layton Eau de Parfum från Parfums de Marly Paris. Snygg och modern flaska, perfekt för dig som vill sticka ut. Volym: 125 ml. En exklusiv doftupplevelse för dig som gillar lyxiga detaljer. Använt typ 5 sprej så den är i princip ny
Versace Eros EDT - Knappast använd runt 28 ml kvar av 30