Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci parfym ny - Det är en parfym jag skaffat samtidigt som jag fick en annan som jag bästemde mig för att spara. Det är en nästan helt ny bara några sprut använts, luktar gott cirka 89ml i den. Pris är inte inristat i sten
Oanvända parfymer - Naiya Perfumes Gold Souk 50ml - aldrig använt eller testat, 280kr. Essnce Cherrylicious 50ml - endast testad, 280kr. Dossier Floral Marshmallow 50ml - endast testad, 280kr. Paketpris 600kr
Penhaligon’s alula parfym  - Jag säljer Penhaligon’s Alula i 100 ml. Parfymen är helt ny och oanvänd, och har förvarats mörkt och tryggt i skåp, tester utan box, flaskan är i perfekt skick. Doften är unik och utstrålar karaktär.
Carven parfym - Originalpriset låg på 700, något åt gammal, knappt inte använd så nästan hela flaskan finns kvar, använder inte denna
Parfym  - En äpple formad parfym. Som ni ser på bilderna så är den halv full. Den har en ganska stark doft 👃
Lattafa Victoria Parfym - Lattafa Victoria är en parfym med unik design och lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en touch av elegans till din stil. Snygg flaska och exklusiv förpackning gör den till ett måste i samlingen.
 Guldig parfym - Nästan helt ny parfym
Vanilj parfym- Alyssa Ashley - Doftar precis som vaniljglass eller typ vaniljsås. En väldigt pudrig, krämig doft för en liten peng, så värt det! Perfekt för gourmand tjejer men även killar (om man vill toppa av sin kombo eller bara bära den som den är on a daily basis). Den innehåller även extrakt från ren vanilj. Super liten och enkel att ha i väskan. Den passar för alla årstider då det är vanilj.
Parfym! Ny
Parfym! Ny - 89 Parfym! Ny - 90 Parfym! Ny - 91 Parfym! Ny - 92 Parfym! Ny - 93

Parfym! Ny

Storlek: 125 ml
Kategori: Parfym
Märke: Elizabetharden
Färg: Guld

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fick i födelsedagspresent men inte min doft tyvärr, helt ny bara testat något sprut, diskutera pris går bra!

Bella
Bella
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Nirvana tshirt  - Nirvana t shirt, med tryck på baksidan och framsidan. Köpt på woodoland för ett tag sedan. Pris kan diskuteras.
Svarta jeans - Köpte för ca 3 månader sedan men tyvärr har dom aldrig kommit till användning. Skriv för frågor!
Grå jeans  - Bilderna är från hemsidan men vill du ha bilder är de bara att fråga. De är klippta längst ner för de va för långa (är 170cm) men de är fof för långa. Använda en gång.
Vegansk läder väska  - Köpt från vinted för ett tag sen men aldrig kommit till användning. Fint skick men vet inte märket. Skriv gärna för frågor
Liknande annonser
Visa alla