Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Gucci parfym
Gucci parfym - 89 Gucci parfym - 90

Gucci parfym

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Gucci
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny och oöppnad och ny pris 1345 kr

Josefine Pettersson
Josefine Pettersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gucci parfym ny - Det är en parfym jag skaffat samtidigt som jag fick en annan som jag bästemde mig för att spara. Det är en nästan helt ny bara några sprut använts, luktar gott cirka 89ml i den. Pris är inte inristat i sten
Gucci parfym - Gucci Guilty Pour Femme Eau de Parfum – luktar super gott. Säljer för behöver pengar akut!! Priset går diskutera. 90ml.
Gucci parfym - Gucci parfym för damer
Gucci parfym  - Har inte använt den mycket men några sprut, hade kunnat särga att det är mer en halv parfym innehållet kvar,annars är den som ny.nypris på parfymen är runt 1000-2000
Gucci bamboo parfym - Gucci bamboo parfym i super god doft. Flaskan är i 75 ml och det är lite mer är hälften kvar så ca 55 ml! 🌸
GUCCI parfym.  - Oanvänd parfym ifrån gucci.  Denna blåa parfym finns ej att köpa mer!  BAMBOO 100ml.  Made in UK.  Nypris ligger ca runt 1400;-kr  💙
Gucci Flora Glamorous Magnolia Parfym - Gucci Flora Glamorous Magnolia parfym i en elegant, fyrkantig glasflaska med svart kork och en liten svart rosett. Förpackningen är dekorerad med färgglada blommor som ger en lyxig känsla. Perfekt för den som älskar blommiga dofter. Helt oanvänd, köpt på flygplats
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum i en rund glasflaska med svart lock. Doften har en varm, söt vaniljkaraktär och flaskan har en minimalistisk vit etikett med svart text. Perfekt för dig som gillar mjuka och mysiga dofter.
Emporio Armani Stronger With You Intensely - Emporio Armani Stronger With You Intensely är en parfym för honom med en elegant, maskulin doft. Flaskan är genomskinlig med bärnstensfärgad vätska och har en rund, silverfärgad kork. Förpackningen är svart med guldiga detaljer och modern design. Volym: 100 ml.
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
YSL MYSLF Le Parfum 60ml - Helt full 60/60 ml kvar
Perfect Marc Jacobs Absoluté parfym - En lyxig parfym från Marc Jacobs, Perfect Absoluté, i en mörklila glasflaska med en stor dekorativ rosett i metalliclila på korken. Flaskan har gulddetaljer och en unik, kristalliknande kork som ger en exklusiv känsla. Ny 30 ml
Emporio Armani Stronger With You - Emporio Armani Stronger With You Powerfully är en parfym med elegant, mörk glasflaska och silverfärgad rund kork. Doften kommer i en stilren svart förpackning och rymmer 50 ml. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter.
ESSNCE Absolu Vanilla  - Endast testad några gånger  TOPPNOTER  Vaniljorkidé Jasmin  HJÄRTNOTER  Vanilj Tonkaböna  BASNOTER  Amber wood Mysk Brunt socker Patchouli
Oöppnad Billie Eilish parfym  - Säljer på grund av att det blev en fel julklapp. 50ml.