Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci parfym! - En gucci parfym i doften bloom. Använd men finns mycket kvar. Original priset är 1075kr mitt pris  är 400kr!
Gucci Bloom parfym  - Gucci Bloom parfym i en stilren, ljusrosa, rektangulär flaska med matchande lock. Flaskan har en minimalistisk etikett med svart ram och diskret text. Perfekt för dig som gillar exklusiva och blommiga dofter. Köpte den i ett sett för ungefär 1000kr men har jätt bort dom andra så bara den här kvar. Den är oanvänd har kanske använt den 1 gång.
Parfym gucci bloom - Parfym gucci köptes för 900 ish säljs för 450, knappt använd. Tar swish köparen betalar för frakten.
Gucci parfym  - Säljer denna nästan helt oanvända Gucci Bloom parfymen!!
Gucci bamboo parfym - Gucci bamboo 50 ml. Endast testad. Köpt i september 2025💜
Gucci bamboo parfym - Gucci bamboo parfym i super god doft. Flaskan är i 75 ml och det är lite mer är hälften kvar så ca 55 ml! 🌸
Gucci flora parfym - Ca 20 ml kvar
Gucci Bamboo Parfym - Säljer en god parfym från Gucci 🎩. Den har ca 25 ml kvar i flaskan 🪸! Original pris är ca 600 kr! 💰Hör av er vid funderingar! Pris kan diskuteras!
Gucci parfym
Gucci parfym  - 89 Gucci parfym  - 90 Gucci parfym  - 91

Gucci parfym

Storlek: NO SIZE
Kategori: Parfym
Märke: Gucci
Färg: Rosa

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gucci parfym,50ml Mycket kvar då jag inte använt den mycket alls. Har tyvärr ej förpackningen kvar 💕

Selma
Selma
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
ESSNCE Absolu Vanilla parfym - Essnce parfym, Helt ny och oanvänd då ja råkade köpa två💕
Valentino Uomo Born In Roma Intense - Stilren parfym från Valentino med modern design och coola detaljer. Flaskan rymmer 100 ml och är en Eau de Parfum Intense. Perfekt för dig som vill sticka ut och visa din personlighet.
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Tom ford tobacco vanille 100ml.  Lyxig och modern doft för dig som vill sticka ut. Inte använd alls bara testat då den inte passade mig så bra!
Creed Aventus 100ml parfym - Creed Aventus, ikonisk parfym i 100ml flaska. Lyxig känsla och stilren design, perfekt för dig som vill sticka ut. Originalförpackning och äkthetskort medföljer. Tillverkad av det klassiska parfymhuset Creed, grundat 1760. Ca 85ml kvar
Essnce Aurora Vanille - Har enbart prov sprutat några gånger.                                     50 ml 🫧
Burberry Goddess EdP 100ml - Burberry Goddess Eau de Parfum Intense, 100 ml. Jag älskar denna men har redan en liknande. Jag har bara test luktat så den är helt ny.
Stronger With You Intensely parfym - Snygg parfym från Emporio Armani med namnet Stronger With You Intensely. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig doft. Flaskan har en stilren design som passar in i alla badrum. Jag har sprayat den max 5 gånger och det är 100ml
Alimarin 15.0 Extrait de Parfum - Alimarin 15.0 är en extrait de parfum från one bold chemist. Flaskan har en stilren design med en illustration av en dykare. Perfekt för dig som gillar unika och moderna parfymer.liknar afternoonswim.