Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Molton Brown Suede Orris Hair Mist
Molton Brown Suede Orris Hair Mist - 0 Molton Brown Suede Orris Hair Mist - 1

Molton Brown Suede Orris Hair Mist

Storlek: m
Kategori: Parfym
Märke: Molton Brown
Skick: Bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Halvfull elegant hårmist från Molton Brown i doften Suede Orris. Flaskan är genomskinlig med rund form och har en stilren silverfärgad spraykork. Perfekt för dig som vill ge håret en lyxig och fräsch doft med en exklusiv touch.

Indra
Indra
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Olivgrön vindjacka - Snygg olivgrön vindjacka från G-Star RAW med dragkedja och tryckknappar framtill. Jackan har två fickor med lock och knappdetalj och en cool look.
Svart ballongkjol - Säljer en svart minikjol med volang och ballongformad siluett. Kjolen har en bred midja och är gjord i ett lätt, prassligt material som ger extra volym. Perfekt för dig som vill ha en statement piece i garderoben.
Randig blus med puffärm - Säljer en svartvit randig blus från Lindex med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har långa puffärmar och är gjord i ett lätt, vävt material som känns luftigt. Perfekt till jeans eller kjol.
Baggy jeans - Säljer ett par ljusblå jeans med stora slitningar och hål på knäna samt råa kanter nertill. Perfekta för en avslappnad och trendig look. De sitter baggy.
Ballerinaskor Björn Borg - Snygga ballerinaskor från Björn Borg i vitt med gröna och turkosa detaljer. Skorna har öppen tå, perforerade sidor och en gul innersula med stort logotryck. Tillverkade i konstläder med metallmärke på sidan. Perfekt för dig som gillar sportig och färgglad stil.
Vinröd t shirt - En enkel och stilren vinröd/lila t-shirt med rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en avslappnad look.
Svart stickad polotopp - En svart stickad topp med hög polokrage.
Grön jacka - Snygg grön jacka med guldknappar, jackar är ganska kort
Svart glittrig linne - Snygg svart linnetopp med tunna axelband och paljetter. Perfekt för dig som vill ha en enkel men ändå festlig topp. Storleken är L men skulle säga att den sitter som en S då jag köpte den utomlands.
Vita kilklackade sandaler Ralph Lauren - Säljer ett par snygga sandaler från Lauren Ralph Lauren med vit ovandel, bruna remmar och svart hälparti. Kilklack i repmaterial ger en somrig känsla. Perfekta för dig som vill ha både stil och höjd. Märkeslogga i guld på ovandelen.
Liknande annonser
Visa alla