Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Spicebomb Extreme med provflaskor - Spicebomb Extreme från Viktor & Rolf. Säljs med originalflaska och flera praktiska provflaskor. Perfekt för dig som vill testa eller ha med på språng. Volym: 90 ml. 2ml=45kr 3ml=60kr 5ml=90kr
Parfym - Hej, säljer sample på olika parfymer, priserna står på bilden, är det några frågor kontakta mig och alla ordern blir pakat på TikTok namn:Elite_sample.
Parfym - Hej, säljer sample på olika parfymer, priserna står på bilden, är det några frågor kontakta mig och alla ordern blir pakat på TikTok namn:Elite_sample.
Armani Code Eau de Parfum provflaska - En liten provflaska av Armani Code Eau de Parfum från Giorgio Armani. Flaskan är genomskinlig med svart text och kommer i en elegant svart kartong med vit text. Perfekt för dig som vill testa en lyxig och ikonisk doft.
Parfym - Never spring parfym, vet inte riktigt vad nypris är men skulle gissa på 1,5 🩷 Inte så använd och luktar fräscht !
Parfym  - 100 ml Hälften kvar = 50 ml
Parfym  - En supergod nisch parfym från Xerjoff more then words. Nypris i NK 2070kr säljer för 1300kr. Säljer på grund av att har många andra kommer inte till användning 💜. Pris går att diskutera
Parfym - 30ml parfym, så gott men har fööör många parfymer hemma😭nästan aldrig använd
 parfym provflaska
 parfym provflaska - 0  parfym provflaska - 1  parfym provflaska - 2

parfym provflaska

Storlek: 4ml 5ml
Kategori: Parfym
Märke: parfym
Skick: Nytt skick

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Testa den ikonisk i smidig provflaska. Perfekt för dig som vill ha en lyxig känsla i vardagen. Finns i 4ml och 5ml. Originalflaskan rymmer 100ml.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Versace Eros Energy 1ml EdP - Versace Eros Energy pour homme, 1 ml Eau de Parfum. Tillhör citrus-woody familjen med noter av bergamott, blodapelsin, lime, grapefrukt, rosa peppar, svartvinbär, vit amber, patchouli, musk och ekmossa. Tillverkad i Italien.
Phantom Elixir parfymprov 1,5 ml - Testa Phantom Elixir från Rabanne! Innehåller 1,5 ml. Ingredienser som marine accord, mineral oud och vaniljböna ger en unik vibe. Tillverkad i Frankrike. Perfekt storlek för att ta med överallt.
 parfym decant 10-30ml - Fyll på din samling med ! Säljs i mindre sprayflaskor om 10ml, 20ml eller 30ml – perfekt att ta med överallt. Originalflaskan syns på bilderna. Volym: 100ml (originalflaska).
Phantom Elixir parfymprov - Testa Phantom Elixir från Rabanne! Innehåller 1,5 ml. Ingredienser som marine accord, mineral oud och vaniljböna ger en unik vibe. Tillverkad i Frankrike. Perfekt storlek för att ta med överallt.
Samples - Fräsch parfym i doften Imagination. Flaskan är genomskinlig med ljusblå vätska och har en elegant, rund form med svart lock och silverdetaljer. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter. Säg till hur många ml!
Mörkblå parfymflaska med silverlock - Snygg parfymflaska i mörkblått med ett elegant silverfärgat lock. Flaskan har en upphöjd logga med två hästar och svärd på framsidan, vilket ger en exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga dofter.
Gul parfymflaska i form av torso - Snygg parfymflaska i guld med en unik design som liknar en manlig torso. Flaskan har horisontella ränder och en metallisk finish som ger ett lyxigt intryck. Perfekt för dig som vill ha något som sticker ut på parfymhyllan.
Sample  - En elegant parfym  en mörkblå, fyrkantig glasflaska med svart lock. Doften är maskulin och modern, perfekt för dig som gillar exklusiva och fräscha parfymer. Flaskan har tydlig logga och stilren design.
Brun fyrkantig parfymflaska - Snygg parfymflaska i brunt glas med geometriskt mönster och ett emblem på framsidan. Flaskan har en matchande brun kork och en stilren, modern design som sticker ut på hyllan.
Carolina Herrera 212 parfym - Snygg parfymflaska i matt silver med mörkblå text '212' på framsidan. Flaskan har en rund, cylinderformad design och känns modern och stilren. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och vill ha en ikonisk flaska i badrumshyllan.
Liknande annonser
Visa alla