Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Parfym
Parfym  - 89 Parfym  - 90

Parfym

Storlek: 40ml
Kategori: Parfym
Färg: Flerfärgad

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en parfym, den luktar super gott men kommer tyvärr inte till användning! Väldigt somrig doft, och fruktig, håller sig hela dagen! Flaskan är 50ml men det typ 40ml kvar. Säljer den för 50kr + frakt!

Pia piątek🇵🇱
Pia piątek🇵🇱
(42)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Parfymer - Små parfymer från Edue perfume som jag fick i en julkalender förra året. Alla för 50 eller en för 10❤️🫶🏻ALLDRIG ANVÄNDA!! De innehåller 2 ml
Parfymer  - Säljer alla dessa parfymer. Inget fast pris på någon så kom med prisförslag om ni är intresserade!
Parfym - Säljer splittar på parfymer på 3 ml. Alla på första bilden kostar 20kr styck. Alla på andra bilden kostar 40kr styck. Parfymerna kommer i provrör om 3 ml. Vid köp av 2 eller fler prover medföljer gratis gåva. Se bild 3-4 för alla parfymer
Parfym - Finns i 2ml/3ml/5ml  Man kan köpa en hel flaska  Skriv om ni undrar något
parfym samling  - Kom med bud på parfymer köper du fler blir de billigare!
Paket med parfymer - Säljer dessa parfymer. På bilderna kan ni se hur mycket det är kvar av varje. Köp alla för 100kr. Man kan också köpa enskilt och då kan vi diskutera ett pris💘
Parfym  - Nästan oanvänd parfym som luktar lite citrus aktigt.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Lush Sticky Dates Body Spray 200ml - Sticky Dates Body Spray från Lush i en svart plastflaska med spraymunstycke. Doften är en söt och krämig blandning av dadel, benzoin och sandelträ. Flaskan rymmer 200 ml och har en modern, stilren design med vit text på svart bakgrund. Ca 80-90% kvar.
ESSNCE Smokin' Hot Eau de Parfum - ESSNCE Smokin' Hot Eau de Parfum kommer i en stilren, rund glasflaska med svart lock och vit etikett. Doften är elegant förpackad och flaskan har en minimalistisk design som passar perfekt på parfymhyllan.
Emporio Armani Stronger With You Intensely - Emporio Armani Stronger With You Intensely är en parfym för honom med en elegant glasflaska och mörkbrun doftvätska. Flaskan har en rundad silverfärgad kork och kommer i en stilren svart kartong med guldiga detaljer. Volymen är 100 ml.
Valentino Born in roma uomo intense edp - Valentino born in roma uomo intense edp | 50ml cirka 25ml kvar | fler bilder går att fixa | säljer för att den ej kommer till användning⭐️
Sol de Janeiro  90 ml  - Helt nya vissa är endast testade.
Ariana grande parfym - Ariana grande parfym 50 ml men se hur mycket som är använt på bilden🩷
Burberry Goddess parfym 50ml - PRISET KAN DISKUTERAS!!!            Burberry Goddess parfym I 50ml, den är använd så är inte 50ml kvar, du kanade på sista bilden hur mycket som är kvar!
9pm Night Out parfym från Afnan - Fick den igår och har endast testat den. Har använt ungefär 5-7 spray. Den luktar väldigt gott men den är inte min typ av parfym därför säljer jag den. Original pris ligger mellan 550-600kr