Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Parfym sample
Parfym sample - 89 Parfym sample - 90 Parfym sample - 91

Parfym sample

Storlek: 3 ml
Kategori: Parfym

89 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Jag säljer Samples på Aqua di parma mirto di panarea 🍋‍🟩🍋. Varje sample är 3ml och kostar 89 kr🌊💧.

Perfumeplaza.se
Perfumeplaza.se
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
YSL parfym  - inte 0rigіпal. Snygg parfym från YSL
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
Burberry Goddess EdP 100ml - Burberry Goddess Eau de Parfum Intense, 100 ml. Jag älskar denna men har redan en liknande. Jag har bara test luktat så den är helt ny.
Valentino Uomo Born In Roma Intense - Stilren parfym från Valentino med modern design och coola detaljer. Flaskan rymmer 100 ml och är en Eau de Parfum Intense. Perfekt för dig som vill sticka ut och visa din personlighet.
Stronger With You Intensely parfym - Snygg parfym från Emporio Armani med namnet Stronger With You Intensely. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig doft. Flaskan har en stilren design som passar in i alla badrum. Jag har sprayat den max 5 gånger och det är 100ml
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Tom ford tobacco vanille 100ml.  Lyxig och modern doft för dig som vill sticka ut. Inte använd alls bara testat då den inte passade mig så bra!
Juicy Couture parfym Viva La Juicy - Viva La Juicy parfym från Juicy Couture. 50 ML. Nypris på kicks 899kr. Kom med prisförslag!
Alimarin 15.0 Extrait de Parfum - Alimarin 15.0 är en extrait de parfum från one bold chemist. Flaskan har en stilren design med en illustration av en dykare. Perfekt för dig som gillar unika och moderna parfymer.liknar afternoonswim.