Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sol de Janeiro  - Säljer denna jättegoda parfymen, lite mer än hälften är kvar
Sol de Janeiro - Säljer då den inte kommer till användning. Det är den rosa (68). Den har halva produkten kvar. Den är 30 ml.
Sol de janeiro 68 - Brazilian Crush Cheirosa sol de janeiro 68, nypris är 300!💗
Sol De Janeiro 68 - Säljer sol de janeiros nummer 68 parfym!  Använd ett par gånger men mer än hälften kvar. Original pris på lyko 449kr just nu.
Sol de Janeiro 68  - Fräsch och söt parfymmist från Sol de Janeiro, doft 68. Flaskan är cylinderformad i genomskinligt rosa plast med en stor vit kork. Perfekt för dig som gillar tropiska och blommiga dofter. Använd nåra gånger, flaskan är i 90 ml storlek men det är lite mindre parfym än så🫶
Sol de janeiro 40 - Perfume mist med doft av black amber plum och vanilla woods. Fräsch och trendig spray som ger en exotisk känsla. Lite använd men funkar
Sol de janeiro 68  - En härlig Hår och body mist som luktar fräscht och sött. Jag säljer den eftersom att jag är för känslig för lukten. Använd några gånger, 240ml, ordinarie pris : 449kr, ny pris : 300kr
Sol de Janeiro
Sol de Janeiro  - 89 Sol de Janeiro  - 90 Sol de Janeiro  - 91 Sol de Janeiro  - 92

Sol de Janeiro

Storlek: 90 ml
Kategori: Parfym
Färg: Rosa

119 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd 68 parfym i 90 ml. Säljer pga allergisk. Original pris: 299💓

Tilda💓
Tilda💓
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Victoria secret bare vanilla mist  - En parfym mist från Victoria secret i populära doften” bare vanilla ” !! 🍦🍨 Se andra bilden för hur mycket den är använd men ca 90% använd. 💕💕
Valentino Uomo Born In Roma Intense - Upptäck Valentino Uomo Born In Roma Intense – en Eau de Parfum Intense på 100 ml. Tillverkad i Frankrike. Ingredienser inkluderar bl.a. alkohol, parfym, vatten, limonene och linalool. Snygg design som sticker ut i badrumshyllan. Den är halv full. Kontakta mig om du är intresserad!
Billie Eilish parfym - Billie Eilish parfym 50 ml. Fick den i julklapp och föll mig inte i smaken. Den är ej använd och är så gott som ny💕
Lattafa Khamrah Edp  - Lattafa Khamra Eau de Parfum på 100 ml. Snygg flaska och lyxig förpackning som sticker ut i samlingen. Ca 98ml kvar, skriv vid funderingar👍
Kayali Yum Boujee Marshmallow - Kayali Yum Boujee Marshmallow Intense EdP, 100 ml. Nyckelnoter: kvitto medföljer
Dior Sauvage - Ny Dior Sauvage
Essnce parfym - Helt oanvänd Essnce parfym!!
Byte! Paco Rabanne Invictus EdT 100ml - Paco Rabanne Invictus Eau de Toilette, 100 ml. En ikonisk doft i en unik troféformad flaska. Perfekt för dig som vill sticka ut och visa din personlighet. Originalkartong medföljer.