Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tom Ford vanilla sex - Helt ny. Oanvänd. Köpt på NK. Kvitto finns
Tom Ford Vanilla Sex EdP 100ml - Tom Ford Vanilla Sex Eau de Parfum 100 ml kommer i en lyxig, beige och guldig fyrkantig flaska med matchande kartong. Doften är känd för sina varma, sensuella vaniljtoner och exklusiva känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och sofistikerad parfym.
Tom Ford Vanilla Sex EdP 100ml - Exklusiv parfym från Tom Ford, Vanilla Sex Eau de Parfum i 100 ml flaska. Flaskan är fyrkantig och beige med gulddetaljer och matchande kartong. Doften har tydliga inslag av vanilj och en lyxig känsla, perfekt för dig som gillar unika och sensuella parfymer.
Tom Ford Vanilla Sex 50ml - Upptäck Tom Ford Vanilla Sex Eau de Parfum i en 50 ml flaska. En lyxig parfym med modern känsla, perfekt för dig som vill sticka ut och visa din personlighet. Snygg design som passar in i alla samlingar.
Tom Ford Tobacco Vanille 10ML - Tom Ford Tobacco Vanille 10ML. Luktar riktigt gott med noter av tobak och vanilj. Perfekt för en person som gillar att lukta gott.
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Upptäck Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum i en generös 100 ml flaska. Ingredienser: alcohol denat, fragrance, aqua/water, linalool, benzyl benzoate, geraniol, limonene, coumarin, citronellol, eugenol, isoeugenol, benzyl alcohol, cinnamal. Tillverkad i USA.
Tom Ford Vanilla Sex Eau de Parfum - Elegant parfymflaska från Tom Ford med doften Vanilla Sex. Flaskan är genomskinlig med en gyllene etikett och innehåller 100 ml Eau de Parfum. Perfekt för den som älskar en lyxig och sensuell vaniljdoft.
Tom Ford Tobacco Vanille  - Säljer nu min älskade Tom Ford parfym. Den är fortfarande relativt ny pga att jag bara använt under speciella tillfällen (kan ta en bild på vätskan vid frågan) priset är ej hugget i sten och kan diskuteras vid snabb affär. Om du har några frågor så är det bara att skriva😊
Tom Ford Vanilla Sex
Tom Ford Vanilla Sex - 89 Tom Ford Vanilla Sex - 90

Tom Ford Vanilla Sex

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym
Märke: Tom Ford

1499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd ett fåtal gånger, närmare 40ml kvar. Köpt på Åhléns. Kvitto finns! Nypris på 30ml: 2370kr

Selma
Selma
(41)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Spicebomb Extreme  - Cirka 70/90 ml kvar av denna fina kryddiga doft. Bara att skriva vid minsta fråga!
Parfums de Marly althaïr  - Parfym från Parfums de Marly, Althaïr, 125 ml. Skulle nog säga att det är ungefär 114ml kvar. Inget fel med flaskan eller paketet och allt som ni ser på bilden skickas hem! Skriv gärna till mig vid funderingar :)
Aqua Allegoria Mandarine Basilic - Lyxig parfym från Guerlain med elegant design och guldiga detaljer. Flaskan har märkningen 'Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic' och är tillverkad i Paris. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv touch.
Valentino Born In Roma Extradose 100ml - Obs, den är en A replika.Stilren herrparfym från Valentino med modern design. Volym: 100 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv touch. Snygg flaska och originalkartong medföljer. Kolla sista bilden för mängden kvar.
Eilish Eau de Parfum 50ml - Helt ny billie eilish parfym, guldiga. Aldrig tagits ut ur förpackningen helt oanvänd. Varför jag säljer den är för att jag vill byta till en annan parfym men kan inte lämna tillbaka. Mitt pris:600kr. Ordinarie pris:649kr
Her Confession EdP 100ml (ÄKTA) - DET ÄR ÄKTA LATTAFA PARFYM. QR KODEN FINNS PÅ BILDERNA!! Parfymen har toppnoter av mystikal och kanel som är följd med spår av vanilj, tonkaböna och mysk (basnoterna) + lite blommig.  Helt ny fick den i present idag, men ogillade doften för jag gillar personligen inte vanilj så den är inte använd men har varit marinerad i mer än 2 månader enligt det min vän sa när hon köpte den. Jag har bara sprejat den 2 gånger. Om du gillar noter av vanilj och kokosnöt så är denna parfym för dig!!
Mix av populära herrparfymer - Samling med flera trendiga herrparfymer från kända märken som Amouage, Club de Nuit, Invictus, YSL, Nautica, Givenchy och Dolce & Gabbana. Perfekt för dig som vill testa olika stilar och hitta din favorit. Skriv ett dm så kan vi diskutera ett pris för parfymen du väljer.
Layton Exquisit Parfym 125ml - Parfums de marly layton. Säljer denna som jag fick i present då jag redan har en sen innan. Den luktar iallfall identiskt till den jag har och håller länge på huden men vet inte om den är äkta därav priset! Allt är kvar bara testat den 5 gånger kanske