Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Layton Exclusif Parfym från Parfums de Marly
Layton Exclusif Parfym från Parfums de Marly - 0

Layton Exclusif Parfym från Parfums de Marly

Storlek: 125ml
Kategori: Parfym
Färg: Silver
Skick: Mycket bra skick

999 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Lyxig parfymflaska i mörkblått med silverfärgad kork och elegant reliefmönster av två hästar. Kommer i matchande mörkblå kartong med guldiga detaljer. Doften är exklusiv och passar dig som vill sticka ut.

Sten
Sten
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Parfums de Marly Layton 125ml - Lyxig parfymflaska från Parfums de Marly, Layton Royal Essence, 125ml. Flaskan är matt mörkblå med silverfärgat lock i metall och har en elegant, rektangulär form med ingraverade hästar och sköld. Kommer med originalförpackning i svart med silverdetaljer.
Parfums De Marly Pegasus  - Parfums de Marly Pegasus – lyxig och fräsch doft med inslag av mandel, citrus och vanilj. 📦 Prov/test på 2 ml – perfekt för att testa innan köp.
Layton Exclusif Parfym från Parfums de Marly - Lyxig parfym i mörkblå flaska med silverfärgad kork från Parfums de Marly, modellen Layton Exclusif. Flaskan har ingraverade hästar och sköld på framsidan. Kommer i elegant mörkblå kartong. Tillverkad i Frankrike, 125 ml.
Parfums de Marly Layton EdP 125ml - Exklusiv parfym från Parfums de Marly, Layton Eau de Parfum. Flaskan är matt mörkblå med silverdetaljer och har en elegant metallkork. Kommer i en lyxig svart kartong med guldtext och emblem. Volym: 125 ml.
Parfums de Marly Layton 125ml - Mörkblå parfymflaska från Parfums de Marly med elegant silverfärgat lock. Flaskan har en matt finish och är dekorerad med två upphöjda hästar och en sköld med siffran 1743. Lyxig och stilren design som sticker ut i badrumshyllan.         HELT NY ENDAST TEST SPRUTAD 2 GÅNGER
Parfums de Marly Layton EdP 125ml - Lyxig parfym från Parfums de Marly, Layton Eau de Parfum i en elegant mörkblå flaska med silverfärgad kork. Flaskan har en stilren design med två hästar i relief och märkets logotyp. Förpackningen är också mörkblå med silverdetaljer. Volym: 125 ml.
Parfums de Marly Althaïr parfym - Exklusiv parfym från Parfums de Marly, modellen Althaïr. Flaskan är matt orange med silverfärgad kork och har ett elegant reliefmönster med logotyp. Kommer i matchande orange kartong med stilren design och detaljerad text på baksidan.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en lyxig parfym från Yves Saint Laurent, Libre Eau de Parfum. Flaskan är fyrkantig i genomskinligt glas med en elegant guldig YSL-logga och detaljer. Svart asymmetrisk kork och guldfärgat nät runt halsen ger en exklusiv känsla. Doften är modern och ikonisk.
Valentino Uomo Born In Roma 100ml - Hej! Säljer min helt nya Valentino parfym för att den inte kommit till användning. Box följer med. Skickar samma dag.
Jean Paul Gaultier Classique EdT - Unik parfymflaska från Jean Paul Gaultier, formad som en kvinnokropp med guldiga detaljer och skulpturala former. Flaskan är genomskinlig och innehåller en gyllene vätska. Perfekt för dig som gillar ikoniska och konstnärliga dofter.
Acqua di Giò Eau de Parfum - Fräsch parfym från Giorgio Armani, Acqua 85mldi Giò Eau de Parfum. Flaskan är genomskinlig med svart lock och silverdetaljer. Doften är klassiskt maskulin och elegant, perfekt för dig som gillar en stilren och tidlös känsla.
ESSNCE Dewy Desert Eau de Parfum - Minimalistisk parfymflaska från ESSNCE med doften Dewy Desert. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med en svart rund kork och vit etikett med svart text. Modern och stilren design som passar perfekt på parfymhyllan. Fick hem den idag, tagit 2 sprut
ESSNCE Eau de Caramel parfym - ESSNCE Eau de Caramel. Se bild för mängd. Katt finns i hemmet.
Stronger With You Absolutely parfym - Stronger With You Absolutely från Emporio Armani är en parfym i en elegant svart och kopparfärgad förpackning. Flaskan rymmer 100 ml och har en modern, stilren design som känns lyxig och tidlös. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
JPG Le Beau Le Parfum  - 75ml flaska med ca 60ml kvar