Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Kenzo perfum sample
Kenzo perfum sample - 89

Kenzo perfum sample

Storlek: 1ml
Kategori: Parfym
Märke: Kenzo
Färg: Vit

39 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

1ml of a perfume of the smell of flowers

Christopher
Christopher
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Miss Dior Perfume - Miss Dior Perfume. 33ml bottle. New! A great spring fragrance.
Swarovski Aura Perfume - Swarovski Aura Perfume. 33ml bottle. New! A great spring fragrance.
Mon Guerlain Perfume - Mon Guerlain Perfume. 33ml bottle. New! A great all year around fragrance. But especially winter/fall/spring fragrance.
Mystery Perfume Sample Box - Få en överraskning med parfymprover i 2, 3 eller 4 ml. Perfekt för dig som gillar att testa nytt och låta någon annan välja åt dig. Innehållet är hemligt tills du öppnar boxen! Du får välja hur många ml du ska köpa och så väljer jag pris 🏆
Flower by Kenzo parfymprov - Flower by Kenzo parfymprov i smidig vit sprayflaska. Minimalistisk design med svart text på cylindrisk plastflaska. Perfekt att ha med i väskan för en fräsch doftboost när som helst.
Choco Musk Concentrated Perfume från Crown Perfumes - Säljer en koncentrerad parfym med doften Choco Musk från Crown Perfumes. Flaskan innehåller 6 ml och kommer i en elegant förpackning med bruna och vita detaljer. Perfekt för dig som älskar en söt och varm doft med inslag av choklad och mysk. Liten och smidig att ta med sig överallt!
SACHAJUAN Protective Hair Perfume - Säljer en 50 ml flaska SACHAJUAN Protective Hair Perfume i doften Fruity Floral. !! Andvänt bara några gånger!! Obs den luktar väldigt starkt 1-2 sprut räcker för den om du är känslig kanske det inte är något för dig! 💞
Chanel no.5 perfume - Chanel no.5 perfume. 33ml bottle. New. A great winter/fall fragrance.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
One Bold Chemist parfym duo - Två parfymer från One Bold Chemist: Garnett 13.0 med en häst på etiketten och Norrish 42.0 med en abstrakt design. Flaskorna är cylindriska med silverfärgade lock och minimalistiska etiketter. Perfekt för dig som gillar unika dofter och stilren design. Paket pris 200kr
Essnce Strawberry Eclair parfym - Parfymen Strawberry Eclair från Essnce kommer i en rund, genomskinlig glasflaska med svart lock och minimalistisk vit etikett. Doften har en söt och fruktig karaktär, perfekt för dig som gillar bäriga toner. Flaskan har en stilren och modern design.
Cherry eclipse - Ariana Grande cherry eclipse. Endast testad. 100ml
Louis Vuitton Météore parfym - Exklusiv parfym från Louis Vuitton, Météore, i en elegant rund glasflaska med svart spraykork. Doften har en ljusblå vätska som ger ett fräscht och lyxigt intryck. Perfekt för dig som vill ha något unikt och stilrent på parfymhyllan.
Jean Paul Gaultier Le Beau Paradise Garden 125ml - Jean Paul Gaultier Le Beau Paradise Garden Eau de Parfum i en unik, kroppsinspirerad glasflaska med grön vätska och gulddetaljer. Kommer i en dekorativ cylinderförpackning med drakmotiv och tropiska inslag. Lyxig och iögonfallande design, perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
ESSNCE  Apple Pie  - ESSNCE Drunk Apple  se bilder för noter. 50ml flaska
Armani si parfym - Giorgio Armani Si - 50ml, som ny