Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Prada l’homme 2ml
Prada l’homme 2ml - 89 Prada l’homme 2ml - 90

Prada l’homme 2ml

Storlek: 2ml
Kategori: Parfym
Märke: Prada
Färg: Silver

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Prada L’Homme är en sofistikerad herrdoft med inslag av iris, ambra och lätt kryddig neroli. Lanserad 2016, kombinerar den klassisk elegans med modern fräschör. Finns endast i 2ml

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
jean paul gaultier le male le parfum 2ml - Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum är en förförisk herrdoft med kardemumma, lavendel, och vanilj. Elegant och maskulin, perfekt för speciella tillfällen. Finns endast i 2ml
Rassasi hawas 2ml - Rasasi Hawas är en populär parfym från Dubai som kombinerar fräscha fruktiga, marina och träiga noter. Med inslag av bergamott, äpple, kanel, plommon och ambergris, ger den en livfull och maskulin doft som passar  vardagen. Finns endast i 2ml
lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc 2ml - **Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc** är en fräsch och elegant herrparfym med grapefrukt, rosmarin, tuberos och cederträ. Idealisk för en tidlös och sofistikerad doft. Finns endast i 2ml
nautica voyage  - Nautica Voyage är en fräsch och akvatisk herrdoft med inslag av grönt äpple, lotus och cederträ. Den påminner om havets bris och passar utmärkt för både vardag och avslappnade tillfällen. Finns endast i 2ml
clib de nuit 2ml  - Club de Nuit Intense är en herrdoft från Armaf, känd för att likna Creed Aventus. Den kombinerar friska citrusnoter med kryddig ros och rökig mysk, vilket skapar en maskulin och långvarig doft, perfekt för kvällsbruk. Finns endast i 2ml
Liknande annonser
Visa alla
Prada L’homme EDT - Prada L’homme
Prada L’homme - Prada L’homme är en ren, elegant och pudrig doft med iris, neroli och trä. Sofistikerad, fräsch och perfekt för både vardag och kontor. Finns som tester i 2 ml, 5 ml och 10 ml. 2 ml kostar 30kr, 5 ml kostar 90kr och 10 ml kostar 150kr.
Byter parfym – Prada L’Homme EDT - Hej! Jag vill byta min Prada L’Homme EDT (ca 35-40 ml kvar) mot en annan parfym. Parfymen är i bra skick. Skicka gärna ett meddelande med vad du har för parfym, så kan vi diskutera ett byte!
3 ml sample/doftprov av Prada l’homme edt - Ett sample på 3 ml av Prada l’homme edt. Det är en fräsch och maskulin parfym som passar bra att ha året om. Våra samples är helt nya och är gjorda av glas. Det är fritt fram att skriva till oss om ni har frågor.
2 ml sample av Prada L'Homme EDT - Ett sample på 2 ml av Prada l’homme edt. Det är en fräsch och maskulin parfym som passar bra att ha året om. Våra samples är helt nya och är gjorda av glas. Det är fritt fram att skriva till oss om ni har frågor.
Prada L’Homme - (E Jag säljer sampels och priset är per milliliter ( INTE HELA FLASKAN))   36 kr per milliliter (1ml = 10 spray )  Priset är fast men vid större beställningar kan priset diskuteras! Skriv till oss gärna innan ni köper !
MFK L’homme A La Rose 2ml - 2ml splitt
Prada - Parfym
Fortsätt i appen →