Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
La vie est belle Lancome - Säljer denna parfym då jag har för många hemma och inte hinner använda alla. Denna är helt ny men utan förpackning. Priset går att diskuteras.
La vie est belle - Populär parfym från Lancôme. Eau de Parfum. Flaskan är påfyllningsbar. Flaskan har 50ml volym. OBS!! Antalet ml som är kvar är det som visas på bild. Kostade ny 1250kr.
Lancome La Vie Est Belle Lexir - La vie est Belle Lexir, L’eau de parfum 50ml. Oanvänd
Lancome La Vie Est Belle 75ml - Lancome La Vie Est Belle Eau de Parfum, 75 ml. Tillverkad i Frankrike. Ingredienser: alkohol, parfym, vatten, limonene, linalool, benzyl salicylate, citronellol, och fler. Snygg flaska och populär bland unga.
Lancome La vie est Belle  - Oöppnad lancome parfym som heter La vie est Belle en rose. Säljer den då jag har två stycken 🥰 Köpt för 855kr på kicks
Lancome la vie est Belle parfym  - Säljer denna parfymen som endast har testats med 2 spett. Säljer pga jag inte tyckte att den passade mig. Eftersom den är i nyskick så säljer jag för 900 och jag köpte den för 1250 kr.
Lancome parfym  ”la vie est belle” - Snygg parfymflaska med modern, fyrkantig design och transparent glas. Innehållet är orange och flaskan har ett silvrigt spraymunstycke med en stilren, genomskinlig kork. Perfekt för dig som gillar exklusiva och trendiga dofter. 30ml ❤️
Lancome La Vie Est Belle parfym - Jag säljer en Lancome La Est Belle parfym. Det är Who Will you make Happy taday edition.Helt ny och oanvänd. Volym på 33ml. Parfymen är original.
Nytt Gåvoset Lancome, La vie est Belle
Nytt Gåvoset Lancome, La vie est Belle - 89 Nytt Gåvoset Lancome, La vie est Belle - 90 Nytt Gåvoset Lancome, La vie est Belle - 91

Nytt Gåvoset Lancome, La vie est Belle

Storlek: 30 + 50 + 50 ml
Kategori: Parfym
Märke: Lancome

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nytt, oanvänt gåvoset i ask. La vie est Belle Eau de Parfum är Lancômes ikoniska, eleganta och blomstrande bästsäljare doft. 50 ml bodylotion+ 50ml showergel +30 ml edp. Butikspris: 800kr.

Lina
Lina
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Jag använde den ungefär 10 gånger, smaken är mycket behaglig och den varar länge.
Bleu de Chanel 50 ml - Bleu de Chanel Eau de Toilette är en klassisk, fräsch parfym med noter av bl.a grapefrukt, citron, mint, peppar och cederträ. Den passar bra till vardagliga tillfällen som skola, jobb, gymmet mm. Den är i mycket bra skick och har ungefär 30 ml kvar. Kan även ta emot byten.
ESSNCE Lemon Eclair parfym - Lemon Eclair från ESSNCE. Tyvärr så kommer den inte till användning. Har använt den 2 gånger🌸
Essnce Vanilla Baby Eau de Parfum - Vanilla Baby från Essnce är en Eau de Parfum med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig parfym.
Passage D'Enfer Eau de Toilette - Rensar lite från min parfym kollektion, passage d’enfer edt 100ml är en extremt unik doft som passar i alla årstider. Har sprejats ett tiotal gånger. Original pris 1850 mitt pris är 1200 pga lite repor på förpackningen och vill bli av med den annars nästan felfri. Priset är ej hugget i sten kom med förslag!
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2