Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jean Paul Gaultier le beau le parfum - 5ml le beau le parfum
Jean Paul Gaultier le beau le parfum 2ml - Säljer en flaska Le Beau Le Parfum från Jean Paul Gaultier. Doften har söta, träiga och kokosnötsnoter med inslag av amber och vanilj. Därför blir den perfekt för den som vill ha en tropisk och kryddig touch till en dag på stranden 🏖️Priset står för 2ml, 2ml är ungefär 20st sprays. Nypris ca 1100kr. FINNS ÄVEN I 2,3,5,10ML KOLLA PROFILEN FÖR ANDRA STORLEKAR ! 2ml 29kr | 3ml 49kr | 5ml 69kr | 10ml 119kr |
3 ml sample/doftprov av Jean Paul Gaultier le beau edt - Ett sample på 3 ml av Jean Paul Gaultier Le Beau edt. Det är en fräsch sommarparfym med doft av b.l.a kokos. Det är en populär sommarparfym som är lätt att gilla. Våra samples är helt nya och är gjorda av glas. Det är fritt fram att skriva till oss om ni har frågor.
Jean Paul Gaultier le beau EDP - Olika storlekar, 1ml 23kr, 2ml 38kr, 3ml 57kr, 6ml 100kr, 9ml 130kr
Jean Paul Gaultier Le Beau Parfum 125ml - Säljer en elegant parfymflaska från Jean Paul Gaultier, Le Beau Parfum. Flaskan har en unik kroppsliknande form i transparent glas med en ljusblå vätska. Den kommer i en stilren, mönstrad förpackning med tropiska inslag. Perfekt för den som vill ha en doft med karaktär och stil. De är ungefär 100 ml kvar.
Jean Paul Gaultier Le Male 2ml - Säljer Le Male edt från Jean Paul Gaultier i en parfym dekant - 2ml. Basen är varm och sensuell med vanilj, tonkaböna och amber, vilket ger en söt och maskulin avslutning. En ikonisk doft som passar perfekt för kallare väder och vintertid, särskilt när man vill ha något varmt ❄️☃️ Priset står för 2ml. 2ml är ungefär 30st sprays. FINNS ÄVEN I 2,3,5,10ML KOLLA PROFILEN FÖR ANDRA STORLEKAR ! | 2ml 39kr | 3ml 49kr | 5ml 69kr | 10ml 129kr
Jean paul gaultier le beau edt. Tar byten - Unik parfymflaska formad som en manlig torso med en blå vätska inuti. Flaskan har en elegant design med detaljer i guld vid basen. Perfekt för den som vill ha en iögonfallande och stilren parfymflaska i sin samling.
Jean Paul Gaultier Le Beau - Le Beau från Jean Paul Gaultier. Ungefär 66-70 ml kvar,kan inte se exakt, men annars en perfekt parfym för sommaren!🏝️Levereras i originalförpackning.
2ml prov av Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum
2ml prov av Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum  - 0

2ml prov av Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum

Storlek: 2ml
Kategori: Parfym
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer 2ml prov av Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum finns även andra 5 och 10ml storlekar inne på min profil

kj.closet
kj.closet
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Carolina Herrera good girl blush - Säljer denna parfym från Carolina Herrera då den inte används. Väldigt sparsamt använd! Eftersom man inte kan se innehållet så kan jag inte säga exakt hur mycket som är kvar därav priset. Men skulle gissa på minst 80%
Angels' Share by Kilian parfym - 40 ml kvar ungefär
Versace Eros Flame EdP 100ml - Versace Eros Flame Eau de Parfum i en snygg röd flaska med guldiga detaljer. Volym: 100 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk doft från ett välkänt modehus.
Billie Eilish parfym - Billie Eilish parfym 50 ml. Fick den i julklapp och föll mig inte i smaken. Den är ej använd och är så gott som ny💕
Essnce Parfym Absolu Vanilla  - Säljer min helt nya parfym från Essnce i doften ”Absolu Vanilla” ☺️ Helt ny, original förpackning kvar! Nypris: 360kr  Toppnoter: Vaniljorkide och Jasmin  Hjärtnoter: Vanilj och Tonkaböna  Basnoter: Amber Wood, Mysk, Brunt socker och Patchouli
ESSNCE BERRIES & CREAM - Endast testad. I nyskick. Ingen doft som passade mig tyvärr
Khamrah Eau de Parfum 100ml - Khamrah från Lattafa är en Eau de Parfum i en elegant flaska. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och exklusiv doft. Snygg förpackning som ser bra på hyllan. Använts bara några sprut. Anledning varför jag säljer den, har ett överflöde av parfymer och vill att någon annan ska få använda den!
Spicebomb Infrared EdP 90ml - Spicebomb Infrared från Viktor & Rolf är en Eau de Parfum på 90 ml. Flaskan har en unik design och parfymen är tillverkad i Frankrike. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och kraftfull doft. Har sprutat med den typ 3 gånger