Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Doft ljus från RITUALS  - Ett doft ljus som är rött som man kan ta ut och använda som ljus lykta. Priset kan diskutera
Rituals - En body scrub som doftar väldigt fräsch och blommig. Säljes för 70kr. Pris kan diskuteras obs i samband med tvålen i min annons får ni allt för 140kr
Parfym från rituals  - 15ml ca, säljer då jag ej gillar den
Rituals parfym  - Ca 13ml, parfym från rituals. Säljer då jag inte använder den.
Yankee Candle / Stearin / Doft - Obs: Ingen veke på! Utan bara själva stearinet, som man kan värma upp och njuta av doften, alternativt stöpa egna.
Två fina parfymer med ljuvlig doft! - Inte använda mycket alls! Ja köpte de på rusta för 15kr st alltså 30kr för båda och säljer båda för 15kr och man kan även köpa bara 1 för 10kr! Skriv om ni har några frågor 💬!
Ritual - Soap bar oanvänd
Rituals parfym  - Säljer denna rituals parfymwn som innehåller 15ml och koatar vanligtvis 189kr men säljer den för 80kr. Den är anvönd ett par gånger men mer än hälften är kvar. Den luktar mycket så man behöver inte så mycket
Rituals rum doft
Rituals rum doft - 89

Rituals rum doft

Storlek: ?
Kategori: Parfym
Märke: Rituals
Färg: Flerfärgad

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer tlms och separat. Skriv vid intresse 100kr/st.

Maria Suchain
Maria Suchain
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Dolce & Gabbana The One EdP - Eau de Parfum för män med noter av tarocco orange, clary sage och sandelträ. Volym: 100 ml. Tillverkad i Italien. Snygg flaska och exklusiv känsla – perfekt för dig som vill sticka ut.
ZARA Nude Bouquet parfym - Säljer en nästintill oanvänd stilren parfym från ZARA med enkel design och modern känsla. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och blommig doft✨Flaskan är 100ml
Essnce Strawberry Eclair EdP 50 ml - ESSNCE Strawberry Eclair, 50 ml. Knappt använd, vilket syns på bild.
Essnce parfym  - Parfymen aurora vanille från essnce, testad 1 gång
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
Margiela jazz club - Margiela jazz club parfym! 30ml! Perfeekt vinterdoft! Hör av dig vid intresse 🙌
Emporio Armani Stronger With You parfym - Emporio Armani Stronger With You. Cirka 55 ml kvar i 100 ml flaska.
Burberry Goddess Edp 100ml - Burberry Goddess Eau de Parfum, 100 ml. Endast testat spraya 1-2 gånger.