Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sì Passione parfym - Sì Passione från Giorgio Armani – en ikonisk parfym i snygg röd flaska. Perfekt för dig som vill sticka ut och visa attityd. 1/3 del
Sì Passione parfym - Sì Passione från Giorgio Armani. Endast testad. Vet ej om 30 ml eller 50 ml
Sì Passione Eau de Parfum - Sì Passione från Giorgio Armani är en parfym med snygg röd flaska och modern känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut och visa din personlighet.
Sì Passione Eau de Parfum - Sì Passione från Giorgio Armani är en elegant parfym i en snygg röd flaska. Volymen är 100 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk doft från ett välkänt modehus.
Sì Passione Intense EdP Refill - Giorgio Armani Sì Passione Intense eau de parfum i en smidig refillflaska. Volym: 100 ml. Använt cirka 5ml så 95ml kvar. Perfekt för dig som vill fylla på din favoritdoft och alltid vara redo för nya äventyr. Nypris på denna är runt 1800-2000kr
Sì Passione Eau de Parfum 100ml - Sì Passione från Giorgio Armani är en eau de parfum i en snygg röd flaska. Volymen är 100 ml, perfekt för dig som vill ha en ikonisk doft på hyllan. En klassiker som sticker ut och ger en lyxig känsla i vardagen.
Giorgio Armani Sì Passione 30ml - Snygg och trendig parfym från Giorgio Armani. Parfymer är endast öppnad men inte använd!! Enbart bruten förpackning!! Perfekt storlek att ta med i väskan och passar dig som vill lukta otroligt gott och känna dig självsäker.
Giorgio Armani Sì Passione EdP 100ml - Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum i en snygg röd glasflaska med svart lock. Flaskan har eleganta former och guldtext. Kommer i en röd och guldig kartong. Doften är intensiv och modern, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Jag säljer denna parfym eftersom jag köpte fel, helt oanvänd bara gjort ett test sprut. Vid fler frågor är det bara att kontakta mig
Sì Passione
Sì Passione - 89 Sì Passione - 90

Sì Passione

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym
Färg: Röd

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Det finns massa produkt kvar. Den håller länge eftersom att det är Eau de parfym. Luktar väldigt femenimt och fruktigt. Det är en 50ml flaska. Är ifrån Giorgio Armani och kostar ny köpt ca 1000kr.

Siri_s
Siri_s
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Kayali Yum Boujee Marshmallow 100ml - Kayali Yum Boujee Marshmallow Intense är en Eau de Parfum på 100 ml, tillverkad i Frankrike. Doftnoter inkluderar fresia, jordgubb, rosa marshmallow, krämig kokos, vispad vanilj och rosa mysk. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och söt signaturdoft. Kvitto medföljer.
Altman 22.0 - En exklusiv parfym från One Bold Chemist: Altman 22.0 inspirerad av PDM altaihr Flaskan är genomskinliga med silverfärgade lock och stilrena etiketter med grafiska motiv. Perfekt för dig som vill ha unika dofter i snygg design.
Victoria secret bare vanilla mist  - En parfym mist från Victoria secret i doften bare vanilla , jätte god vanilj doft 🍦🍨.  Använd ca 90% av flaskan <3
Valentino exklusiv parfymflaska 50ml - Säljer min Valentino parfym som knappt är använd. Pris går o diskutera,skambudare har ja inte tid för. Skriv om de nått annat du undrar över. Kan posta också om de skulle va så. Valentino uomo Eau de Toilet. Finns orderbekräftelse på den dessutom
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Snygg och lyxig parfym i guldigt utförande från Jean Paul Gaultier. Le Male Elixir är en ikonisk doft med unik design som sticker ut i samlingen. Perfekt för dig som vill ha något extra.
Burberry Goddess Intense 50ml - Tre olika vaniljnoter och därav mycket unik doft. Ca 35-40 ml kvar. Intense versionen.
Parfums de Marly Althaïr EdP 125ml - Säljer Parfums de Marly Althaïr. Ny, oöppnad och implastad i originalförpackningen. Fraktar samma dag, först till kvarn!
Afnan 9PM Eau de Parfum 100ml - Jag köpte denna parfym men ångrar mig efter på grund av att det är många i min skola som har den. Annars är den perfekt. Har bara använd den en gång.