Alla kategorier > Skönhet > Parfym
parfym
parfym - 89 parfym - 90

parfym

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Färg: Lila

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer för att jag har för mycket parfymer, som inte hinner komma till användning! Doftar gott, håller länge! 90% kvar i den! 100ml! Nypris 280kr

Hanna jacobsson
Hanna jacobsson
(114)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Parfym - Parfym från Victoria secret
Parfym  - Säljer denna parfym från Calvin Klein skulle säga att lite mer än hälften finns kvar☺️💕
Ariana Grande parfym - Säljer en superfin parfym från Ariana Grande. Flaskan är rund och genomskinlig med en ljuslila ton och har ett coolt kristallformat lock. Den ser verkligen lyxig ut och är perfekt för att ha framme på sminkbordet. Doften är söt och fräsch, perfekt för både vardag och fest! Sparsamt använd
Parfym - Säljer en parfym från the body shop, kommer ej till användning. Skulle säga att de är ungefär 50 ml kvar:) köpte den för ca 500? Kom inte riktigt ihåg 🥰
Parfym från Ariana Grande - Säljer en lyxig parfym från Ariana Grande med en unik flaska formad som en kristall. Flaskan är lila och har en avtagbar kristallformad kork. Perfekt för den som älskar en elegant och iögonfallande design.
Avon Perceive parfym - Modern parfym med cool, lila ton i en unik flaska. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en fräsch touch till din stil.
Parfym  - Nästan inte andvänd köpte den innan dem la ned vet inte direkt vrf jag säljer men har fler andra
Victoria's Secret parfym - Har sprayat den 2 gånger ungefär fick den i present och säljer då jag inte använder den
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum i en rund glasflaska med svart lock. Doften har en varm, söt vaniljkaraktär och flaskan har en minimalistisk vit etikett med svart text. Perfekt för dig som gillar mjuka och mysiga dofter.
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
Prada Paradoxe Intense EdP 100ml - Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum är en lyxig parfym i en elegant, ljusrosa förpackning med svart och silverdetaljer. Fick denna i present och säljer den då doften inte alls var min smak.
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en lyxig parfym från Yves Saint Laurent, Libre Eau de Parfum. Flaskan är transparent med guldiga detaljer och har en svart, asymmetrisk kork. Doften är elegant och flaskan har en modern design med YSL-loggan i guld. 30ml men det finns 25 ml kvar. Har tyvärr ingen kartong kvar! - Titta gärna på mina andra annonser!!
One Bold Chemist parfymer - Helt nya parfymer från One Bold Chemist, säljer pga att det inte gick att returnera
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum 100ml - Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum i 100 ml flaska. 90ml kvar. Säljer pga pengar behov. 4.55/5 av tusentals professionella  ny pris 900kr
Louis Vuitton Imagination parfym 98 ml - Det är fast pris. Det finns även möjlighet att beställa 10, 30, 50 ml av parfymen.
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush - YSL Libre Berry Crush Eau de Parfum Fruitée i 50ml. Kommer med originalkartong.