Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lola ring från Marc Jacobs - Säljer en superfin parfym-ring från Marc Jacobs. Den har en stor, lila blomma på toppen och en guldfärgad bas. Ringen är verkligen ett statement piece och perfekt för att piffa upp vilken outfit som helst. dessutom kan man smörja in krämen, det är parfym i fast form . Den är i gammal och har en lyxig känsla. Perfekt för fest eller andra speciella tillfällen! den säljs inte längre och den är tydligen en limiter edition.
Lola Marc Jacobs  - Jag söker denna parfym 🥰 Intresserad av allt så bara hör av dig 🙏🏻💕
Perfect Marc Jacobs  - Säljer en flaska Perfect Marc Jacobs Intense parfym, 50 ml, halva kvar. Säljer då doften är för söt för mig, har fått så många komplimanger för den däremot 💛
Daisy Marc Jacobs  - Daisy Eau de Toilette från Marc Jacobs 50ml. I originalförpackning och aldrig använd då jag köpte fel. Köpt för 1080kr
Marc Jacobs parfym  - Parfym ”Daisy dream” från Marc Jacobs och Clarins ”natural lip perfector”
Marc jacobs parfym - Säljer parfymen daisy love då den ej passar mig längre🩷🩷 typ halva kvar av 50ml. Nypris 1020kr
Daisy parfym från Marc Jacobs  - Helt ny parfym ifrån Marc Jacobs. Daisy edt. 50 ml, endast öppnad förpackning. Säljer då jag har dubbletter. Självklart äkta. ❣️Nypris cirka 1000 kr på kicks. Pris diskuterbart
Daisy parfym från Marc Jacobs - Endast använd 2 ggr. Inköpt i december.
Lola Marc Jacobs
Lola Marc Jacobs - 89 Lola Marc Jacobs - 90

Lola Marc Jacobs

Storlek: NONE
Kategori: Parfym

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lola Marc Jacobs parfymer 100kr styck + frakt

M’secondhand
M’secondhand
(24)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Coco Mademoiselle parfym från Chanel - Coco Mademoiselle från Chanel i 50 ml, lite mer än halva kvar 🩷
Burberry Goddess EdP 100ml - Burberry Goddess Eau de Parfum Intense, 100 ml. Jag älskar denna men har redan en liknande. Jag har bara test luktat så den är helt ny.
Stronger With You Intensely parfym - Snygg parfym från Emporio Armani med namnet Stronger With You Intensely. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig doft. Flaskan har en stilren design som passar in i alla badrum. Jag har sprayat den max 5 gånger och det är 100ml
Billie Eilish No.2 Parfym 50ml - Säljer denna parfym. Den är nästan helt full och oanvänd. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Valentino Uomo Born In Roma Intense - Stilren parfym från Valentino med modern design och coola detaljer. Flaskan rymmer 100 ml och är en Eau de Parfum Intense. Perfekt för dig som vill sticka ut och visa din personlighet.
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Tom ford tobacco vanille 100ml.  Lyxig och modern doft för dig som vill sticka ut. Inte använd alls bara testat då den inte passade mig så bra!
Juicy Couture parfym Viva La Juicy - Viva La Juicy parfym från Juicy Couture. 50 ML. Nypris på kicks 899kr. Kom med prisförslag!
Alimarin 15.0 Extrait de Parfum - Alimarin 15.0 är en extrait de parfum från one bold chemist. Flaskan har en stilren design med en illustration av en dykare. Perfekt för dig som gillar unika och moderna parfymer.liknar afternoonswim.