Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum 100 ml - Lyxig parfym från Tom Ford i doften Tobacco Vanille. Flaskan är svart med gulddetaljer och rymmer 100 ml. Kommer i originalförpackning med elegant svart och guld design. Perfekt för dig som gillar varma och kryddiga dofter.
Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum - Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum 100 ml. Flaskan är svart med guldiga detaljer och har en lyxig, fyrkantig design. Kommer med originalkartong i mörk lila nyans och guldplatta. Perfekt för dig som gillar exklusiva och djupa dofter. Full presentation + kvitto finns nästan helt full c 97 ml
Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum 100 ml - Säljer en lyxig Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum i en elegant svart flaska med gulddetaljer. Doften är en rik blandning av tobak och vanilj, perfekt för den som vill ha en sofistikerad och varm doft. Flaskan rymmer 100 ml och kommer i en stilren brun förpackning. Men såklart har jag använt den lite och så finns det runt 93-95 ML kvar. Skulle sagt att jag säljer denna hära perfymen för en ny tracksuit från under armour.
Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum -  parfym från Tom Ford i doften Tobacco Vanille.  varm, kryddiga och söta doftnoter med inslag av tobak och vanilj. 33ml och mer än halva kvar
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Lyxig Eau de Parfum från Tom Ford i storleken 100 ml. Snygg och stilren flaska som passar perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv doft.
Tom Ford Vanille Fatale Eau de Parfum - Säljer en flaska Tom Ford Vanille Fatale Eau de Parfum, 100 ml. Det är ungefär 60/70% kvar! Perfekt för den som vill ha en naturlig men ändå elegant doft med en edge.
Tobacco Vanille Eau de Parfum från Tom Ford - Säljer en lyxig Tobacco Vanille Eau de Parfum från Tom Ford. Flaskan rymmer 100 ml och har en elegant svart design med en guldig etikett. Perfekt för den som älskar en varm och kryddig doft med inslag av tobak och vanilj.
Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum - Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum i lyxig guldig förpackning. Parfymen har en elegant och stilren design med svart och guld. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och vill ha något som sticker ut i parfymhyllan.
Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum
Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum - 89

Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Tom Ford
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en lyxig flaska Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum, 100 ml. Flaskan är elegant och svart med en stilren design. Perfekt för den som älskar varma och kryddiga dofter med inslag av tobak och vanilj. Passar både till vardags och fest!

Max larsson
Max larsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit skjorta från Eton - Säljer tre stilrena vita skjortor från Eton i nytt skick. Perfekta för både formella och avslappnade tillfällen. Skjortorna har en klassisk design med knappar och är tillverkade i högkvalitativt material för en bekväm passform. Passar utmärkt till både kostym och jeans. Säljer 1 för 400kr och alla för 1000kr. OANDVÄNDA
Tom Ford Fucking Fabulous Eau de Parfum - Säljer en lyxig och djärv parfym från Tom Ford. Flaskan är elegant svart med en stilren design och rymmer 100 ml av doften 'Fucking Fabulous'. Perfekt för den som vill sticka ut och känna sig fantastisk varje dag. OANDVÄND
Parfym Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood - Säljer en lyxig parfymflaska från Maison Francis Kurkdjian. Flaskan är elegant med en mörk ton och har en stilren svart och guld kork. Doften är Oud Satin Mood, perfekt för speciella tillfällen. En riktig klassiker för den som älskar exklusiva dofter.
Tom Ford Bitter Peach Eau de Parfum - Säljer en lyxig Tom Ford Bitter Peach Eau de Parfum i en elegant orange flaska på 100 ml. Doften är intensiv och fruktig med inslag av persika och kryddor. Perfekt för den som vill sticka ut med en unik och djärv doft.tester
Liknande annonser
Visa alla