Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Allure Homme Sport
Allure Homme Sport - 0 Allure Homme Sport - 1 Allure Homme Sport - 2 Allure Homme Sport - 3

Allure Homme Sport

Storlek: Tom
Kategori: Parfym
Märke: Chanel
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Allure Homme sport tom flaska. Om du är intresserad kan du köpa från min brorsa konto eller via min Vinted konto. Detta är för att det kontot är inte verifierat.

Mel_Olich
Mel_Olich
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Valentino Donna EdP 30 ml - Älskar denna doft men kommer tyvärr inte till användning 💗 endast använd ca 2-3 gånger
Burberry Goddess Eau de Parfum - Burberry Goddess Eau de Parfum i elegant flaska med guldiga detaljer. Volym: 50 ml. Använd! Perfekt för dig som vill ha en lyxig touch i din doftsamling. Tillverkad i Frankrike.
Valentino parfym med nitar och mönster - Säljer en lyxig parfym från Valentino i en genomskinlig glasflaska med nitar och rutmönster. Flaskan har svart kork och etikett med Valentino-loggan i rött. Innehållet är bärnstensfärgat och flaskan har en exklusiv och edgy design.
Kayali Yum Boujee Marshmallow 100ml - Kayali Yum Boujee Marshmallow Intense är en Eau de Parfum på 100 ml, tillverkad i Frankrike. Doftnoter inkluderar fresia, jordgubb, rosa marshmallow, krämig kokos, vispad vanilj och rosa mysk. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och söt signaturdoft. Kvitto medföljer.
ESSNCE BERRIES & CREAM - Endast testad. I nyskick. Ingen doft som passade mig tyvärr
Victoria's Secret Temptation Mist - Fräsch body mist med noter av äpple och ökenblomma. Volym: 250 ml. Ingredienser inkluderar vatten, propylenglykol, glycerin, parfym, ricinolja, och flera doftämnen. Tillverkad i USA. Perfekt för dig som vill sticka ut!
Essnce Eau de Caramel  - Säljer denna otroliga Eau de Caramel parfymen från Essnce. Perfekt för dig som vill ha en söt karamell doft💕
Polo Blue parfym från Ralph Lauren - Fräsch och maskulin parfym från Ralph Lauren, Polo Blue. Flaskan är djupblå med silverfärgat lock och har den klassiska polospelaren i silver på framsidan. Kommer i originalkartong. Eau de toilette, 40 ml.