Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tommy Hilfiger EDT
Tommy Hilfiger EDT - 89 Tommy Hilfiger EDT - 90 Tommy Hilfiger EDT - 91

Tommy Hilfiger EDT

Storlek: NO SIZE
Kategori: Parfym
Färg: Vit

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktigt fräsch doft från Tommy Hilfiger, nypris på ca 800kr, mitt pris 500kr. Passar bra som året runt doft, men med citrus och mint tonerna är den perfekt nu till sommaren. Pris är diskuterbart!

John
John
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tommy Hilfiger Tommy EdT 50ml - Fräsch parfym från Tommy Hilfiger, 'Tommy', i en stilren glasflaska med silverfärgad kork. Kommer i originalkartong med klassiska ränder i blått, rött och vitt. Flaskan rymmer 50 ml eau de toilette och har en modern, enkel design.
Tommy Hilfiger parfym - Tommy Hilfiger EdT 100 ml parfym. Använt ett få tal gånger. Köpt på kicks. Nypris: ~1000kr,  i snabb affär kan jag gå ner i pris
Tommy Hilfiger parfym - Säljer en klassisk Tommy Hilfiger parfym i en stilren, genomskinlig glasflaska med silverfärgat lock. Perfekt för den som gillar en fräsch och tidlös doft. Flaskan är elegant och enkel, vilket gör den till en snygg detalj på hyllan. Passar både till vardags och fest.
Tommy Hilfiger Tommy EdT 50ml - Fräsch parfym från Tommy Hilfiger, Tommy EdT 50ml. Flaskan är transparent med silverfärgad metallkork och svart text. Kartongen är vit med marinblå, röda och ljusblå ränder, klassisk och stilren design. Perfekt för dig som gillar sportiga och fräscha dofter.
Tommy Now EdT 30 ml - Fräsch eau de toilette från Tommy Hilfiger i smidig 30 ml flaska. Använd max 3 spray, luktar riktigt fräscht och maskulint.
Tommy Hilfiger parfym - Elegant parfym från Tommy Hilfiger med en stilren design. Flaskan är genomskinlig med märkets namn tryckt i blått på framsidan. Korken är silverfärgad med ingraverad text. Perfekt för den som söker en klassisk och tidlös doft.
Tommy Hilfiger herrparfym - Fräsch herrparfym från Tommy Hilfiger i en stilren, transparent glasflaska med silverfärgad spray och lock. Förpackningen har klassiska ränder i rött, vitt och blått samt loggan 'tommy' på framsidan.
Tommy hilfiger parfym - Klassisk herrparfym från Tommy Hilfiger i en genomskinlig glasflaska med silverfärgad kork. Flaskan har en stilren design med märkets logga tryckt i blått på framsidan. Perfekt för dig som gillar fräscha och tidlösa dofter. Köptes för 989 och är nästan inte andvänd
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Valentino Uomo Born In Roma 100ml - Hej! Säljer min helt nya Valentino parfym för att den inte kommit till användning. Box följer med. Skickar samma dag.
ESSNCE Eau de Caramel parfym - ESSNCE Eau de Caramel. Se bild för mängd. Katt finns i hemmet.
Stronger With You Absolutely parfym - Stronger With You Absolutely från Emporio Armani är en parfym i en elegant svart och kopparfärgad förpackning. Flaskan rymmer 100 ml och har en modern, stilren design som känns lyxig och tidlös. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml - Tom Ford Ombré Leather Eau de Parfum är en lyxig parfym i svart, stilren förpackning. Flaskan rymmer 100 ml och doften är känd för sina lädertoner och eleganta känsla. Perfekt för dig som gillar exklusiva och djupa dofter.
ESSNCE Drunk Apple Pie parfym - Parfymen Drunk Apple Pie från ESSNCE. Sparsamt använd. Vid nyköp 50 ml. Om du har funderingar så skicka gärna ett meddelande.
Mancera amore cafe  - Mancera Amore Café är en söt och mysig unisexparfym med doft av kaffe, vanilj och karamell. Den känns varm och inbjudande, perfekt för kvällar eller kalla dagar när du vill ha en gourmand‑doft.
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en lyxig parfym från Yves Saint Laurent, Libre Eau de Parfum. Flaskan är fyrkantig i genomskinligt glas med en elegant guldig YSL-logga och detaljer. Svart asymmetrisk kork och guldfärgat nät runt halsen ger en exklusiv känsla. Doften är modern och ikonisk.
ESSNCE Dewy Desert Eau de Parfum - Minimalistisk parfymflaska från ESSNCE med doften Dewy Desert. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med en svart rund kork och vit etikett med svart text. Modern och stilren design som passar perfekt på parfymhyllan. Fick hem den idag, tagit 2 sprut