Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Valentino yellow dream
Valentino yellow dream  - 0 Valentino yellow dream  - 1

Valentino yellow dream

Storlek: 48
Kategori: Parfym
Märke: Valentino
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

600 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Nästan oanvänd ca 48 ml kvar. Öppen för byte

Noel
Noel
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream - Säljer en lyxig parfym från Valentino, Uomo Born in Roma Yellow Dream. Flaskan har en elegant design med ett mönstrat glas och svart kork. Perfekt för den som vill ha en sofistikerad doft.17ml kvar
Valentino Uomo Born In Roma Yellow Dream - Valentino Uomo Born In Roma Yellow Dream är en parfym för män med en lyxig, transparent glasflaska i nitat mönster och svart kork. Flaskan har en svart etikett med gul text. Förpackningen är svart med gul text och rymmer 100 ml Eau de Toilette. Oanvänd, pris kan diskuteras
Valentino yellow dream - Stilren parfym från Valentino med modern design. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv touch i din samling. Flaskan har en unik struktur och passar dig som gillar trendiga varumärken.
Valentino Yellow dream  - Tja! Jag säljer den här för att jag inte har någon nytta av den känner jag direkt fick den i present 100 ml men använder inte endast sprayad typ 4 gånger så det är fortfarande 100/100 ml kvar Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream Eau de Toilette, 100 ml. Tillverkad i Frankrike. En modern doft i snygg flaska, perfekt för dig som vill sticka ut med stil.
Valentino Yellow Dream Parfym - Säljer min Valentino Yellow Dream. Den är aldrig använd och är 100ml. Inga prutningar. Pris: 950kr
Valentino Yellow Dream, 10ml  - Valentino Yellow Dream 50 ml. Den är använd och finns ungefär 10 ml kvar nu. Flaskan är riktigt fin och parfymen håller länge. Parfymen passar året runt då den är söt men också fräsch.
Valentino Born In Roma Yellow Dream 50ml - Valentino Born In Roma Yellow Dream Uomo Eau de Toilette 50 ml. Flaskan är transparent med nitar och svart kork, etikett i svart med gul text. Kommer med originalkartong i svart med gula detaljer. Lyxig och modern design, perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Valentino Born In Roma Yellow Dream - En fin parfym från Valentino, Uomo Born In Roma Yellow Dream. Flaskan är genomskinlig med ett mönster av nitar och svart etikett med guldtext. Snygg och modern design med svart kork. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig doft.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum i en rund glasflaska med svart lock. Doften har en varm, söt vaniljkaraktär och flaskan har en minimalistisk vit etikett med svart text. Perfekt för dig som gillar mjuka och mysiga dofter.
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en lyxig parfym från Yves Saint Laurent, Libre Eau de Parfum. Flaskan är transparent med guldiga detaljer och har en svart, asymmetrisk kork. Doften är elegant och flaskan har en modern design med YSL-loggan i guld. 30ml men det finns 25 ml kvar. Har tyvärr ingen kartong kvar! - Titta gärna på mina andra annonser!!
Prada Paradoxe Intense EdP 100ml - Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum är en lyxig parfym i en elegant, ljusrosa förpackning med svart och silverdetaljer. Fick denna i present och säljer den då doften inte alls var min smak.
One Bold Chemist parfymer - Helt nya parfymer från One Bold Chemist, säljer pga att det inte gick att returnera
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum 100ml - Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum i 100 ml flaska. 90ml kvar. Säljer pga pengar behov. 4.55/5 av tusentals professionella  ny pris 900kr
Louis Vuitton Imagination parfym 98 ml - Det är fast pris. Det finns även möjlighet att beställa 10, 30, 50 ml av parfymen.
Prada Paradoxe Intense EdP 50ml - Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum i 50 ml flaska. Parfymen är använd 3 gånger och kommer i original kartongen. Parfymen är påfyllningsbar.