Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Versace Eros Eau de Parfum - Versace Eros Eau de Parfum i en stilren, fyrkantig flaska i blågrönt glas med guldtext och ikonisk Medusa-detalj. 50 ml med cirka två tredelar kvar. Flaskan har ett blått och guldigt lock som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygg design.
Versace Eros Eau de Parfum - Versace Eros Eau de Parfum. 200 ml flaska med ca 180ml kvar.
Versace Eros Eau de Parfum - Versace Eros Eau de Parfum i en mörkblå, fyrkantig glasflaska med gulddetaljer och ett turkost Medusahuvud på framsidan. Flaskan har en blå och guldfärgad kork som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter. Helt tomm
Versace Eros Energy Eau de Parfum - Versace Eros Energy Eau de Parfum. Säljer/byter den det är ungefär 80ml av 100ml
Versace Eros Flame Eau de Parfum - Versace Eros Flame Eau de Parfum i en elegant röd kartong med guldtext och Medusa-symbol. Förpackningen är stilren och lyxig, perfekt för dig som vill ha en exklusiv parfym från ett välkänt märke. Volymen är 100 ml.
Versace Eros Flame Eau de Parfum - Versace Eros Flame Eau de Parfum i en snygg röd och guldig förpackning. Flaskan rymmer 100 ml och doften är intensiv och modern. Perfekt för dig som gillar exklusiva och lyxiga parfymer. Kommer i originalförpackning.
Versace Eros Flame Eau de Parfum - Versace Eros Flame Eau de Parfum – en ikonisk doft i snygg röd flaska med guldiga detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut och visa attityd. En klassiker från Versace som ger din stil extra edge.
Versace Eros Eau de Parfum 100ml - Versace Eros Eau de Parfum i en lyxig, kvadratisk flaska i djup turkosblått glas med gulddetaljer och den ikoniska Medusa-symbolen i relief på framsidan. Flaskan har ett elegant mönster och ett matchande blått lock med guldkant. Parfymen är nästan ny då jag har använt den endast ett fåtal gånger. Finns en liten skada i nedre hörnet men påverkar inte produkten.
VERSACE EROS EAU DE PARFUM
VERSACE EROS EAU DE PARFUM  - 89 VERSACE EROS EAU DE PARFUM  - 90 VERSACE EROS EAU DE PARFUM  - 91 VERSACE EROS EAU DE PARFUM  - 92

VERSACE EROS EAU DE PARFUM

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Versace

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Versace eros eau de parfum supergod doft som man kan ha till alla tillfällen. Skriv om frågor👍

Märkeskläder10
Märkeskläder10
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Armband  - 2 snygga armband till salu. 99 kronor styck. Vis snabb äffär kan pris diskuteras
Louis vuitton tröja.  - Säljer min louis vuitton tröja i svart storlek S men passar även M. Tröjan är 1–1 men är toppkvalitet och knappt andvänd. Kommer i en fantastisk LV box med ett gratis armband. Hör av er vid frågor. 👍
Olivgrön parkas Moose Knuckles päls - Säljer en olivgrön parkas från Moose Knuckles med stor fluffig päls runt huvan och guldfärgade detaljer. Jackan har flera fickor, dragkedja och knappar framtill samt ett broderat innerfoder. Perfekt för kalla dagar
Paco rabbane Invictus  - Ca häften. Kostade mig 900 ny säljer för 350 men kan gå ner i pris. Perfekt manlig fräch doft som tjejer älskar och håller hyfsat länge.
Canada Goose wyndham - Mörkblå Canada Goose med huva och diskret logga på ärmen. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt två stora fickor. Perfekt för kalla vinterdagar. Pälsen är hög kvalitet och går att ta av.
Liknande annonser
Visa alla