Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Versace mini parfym
Versace mini parfym  - 0 Versace mini parfym  - 1 Versace mini parfym  - 2

Versace mini parfym

Storlek: mini
Kategori: Parfym
Märke: Versace
Skick: Nytt skick

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

2 st mini Versace parfymer. Knappast använda.

Zara
Zara
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Versace parfym - Helt nytt mini parfym från Versace
Versace parfym - Hej säljer denhär parfymen den är bara testad med ett sprut och har inte blivit mer använd. Så den är så gott som ny den är full😊
Versace parfym - En parfym från Versace, 75 ml använt några sprut. Luktar fräscht
Versace parfym - Versace yellow diamond parfym i 50ml, nästan helt full💛 orginal pris  ca 850kr
Versace parfym  - Oöppnad Versace parfym, värd 900kr
Versace parfym - Hej! Jag säljer denna parfym från Versace och jag köpte den för 795kr:) och säljer den för 200kr så hoppas ni är interesserade:)❤️
Versace parfym - Använd väldigt få gånger, fick som present men var helt enkelt inte min doft. 50 ml. Orginalpris runt 940 kr
Versace Eros Energy Pour Homme parfym - Versace Eros Energy Pour Homme Eau de Parfum i en snygg, fyrkantig guldfärgad glasflaska med bronsfärgat lock. Flaskan har Versaces ikoniska Medusa-huvud och grekiskt mönster. Volymen är 50 ml och doften är för herrar.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Armani si parfym - Giorgio Armani Si - 50ml, som ny
Emporio Armani Stronger With You - Emporio Armani Stronger With You Powerfully är en parfym med elegant, mörk glasflaska och silverfärgad rund kork. Doften kommer i en stilren svart förpackning och rymmer 50 ml. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter.
Juliette Has a Gun Powder Love EdP - Parfymen Powder Love från Juliette Has a Gun kommer i en stilren, fyrkantig vit och svart kartong med minimalistisk design. En nostalgisk doft med inslag av marshmallow, sockrad mandel och pudrig mysk. Flaskan innehåller 50 ml Eau de Parfum.
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
One Bold Chemist parfym duo - Två parfymer från One Bold Chemist: Garnett 13.0 med en häst på etiketten och Norrish 42.0 med en abstrakt design. Flaskorna är cylindriska med silverfärgade lock och minimalistiska etiketter. Perfekt för dig som gillar unika dofter och stilren design. Paket pris 200kr
Cherry eclipse - Ariana Grande cherry eclipse. Endast testad. 100ml
Essnce Strawberry Eclair parfym - Parfymen Strawberry Eclair från Essnce kommer i en rund, genomskinlig glasflaska med svart lock och minimalistisk vit etikett. Doften har en söt och fruktig karaktär, perfekt för dig som gillar bäriga toner. Flaskan har en stilren och modern design.
Stronger with you intensely | 30ml - Armani stronger with you intensely 30ml. Återstår ungefär 25ml