Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Victoria’s secret parfymer  - Går att köpa separat, den stora för 50kr och den lilla för 45💕💕Den stora är 250ml och den lilla 60ml
Victoria’s Secret - Säljer mina viktoria secret parfymer då dom inte kommer till användning. 150 kr/st för love spell och endless love då dom är oanvända och 100 kr för pure seduction. Alla för 300 kr då dom inte går att få tag på längre.
Victoria’s Secret - Hej!  Säljer denna Victoria’s Secret body mist (Love Spell). Oanvänd.
Victoria’s Secret body mist - Body mist från Pink Victoria’s Secret. Doft Warm & Cozy Sugared, Winter edition.💗
Victoria’s secret body mist - Pure serduction är inte såld, de andra är sålda. Skriv om ni vill veta mer!😊
Victoria’s Secret Poolside Breeze - En body mist från Victoria’s Secret, den finns inte att köpa längre men mer än hälften finns kvar. Locket saknas tyvärr.
Victoria’s Secret Bodymist - Bodymist från Victoria’s Secret, 250ml. Knappt använd. Fruktig och somrig doft. 😍
Vintage Victoria’s secret parfymer  - Går att köpa separat också, 55kr styck💕💕60ml men är använda så dom är inte fyllda till toppen
Victoria’s secret
Victoria’s secret - 89 Victoria’s secret - 90

Victoria’s secret

Storlek: NO SIZE
Kategori: Parfym

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd body mist från Victoria. Säljes pga att det inte är min typ av doft.

sandra <3
sandra <3
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart/vit stickad tröja - Snygg svart stickad tröja från H&M i storlek xs med vita detaljer vid halsringning och nederkant. Tröjan har en v-ringad design och långa ärmar, perfekt för en stilren look.
Beige ribbad tröja  - Säljer en beige ribbad stickad tröja från new yorker med lång ärm och tight passform. Tröjan har en högre halsringning och bred mudd nedtill som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Beige långärmad topp - En stilren beige långärmad topp med rund halsringning. Modellen är enkel och passar perfekt till jeans eller kjol. Tunn och mjuk i materialet, vilket gör den skön att bära under flera säsonger.
Kjol - Kjol från lager 157
Röd ribbad långärmad topp - Säljer en snygg röd ribbad topp med lång ärm och rund halsringning. Toppen har en slim passform och är perfekt att styla med jeans eller kjol.
Liknande annonser
Visa alla