Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Victor & Rolf 100 ml - Snygg parfym från Viktor & Rolf i en cool, multifasetterad flaska med svart detalj. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en lyxig touch till din stil. Volym och ingredienser syns ej på bilderna.
Victor Rolf Bonbon - Bonbon är en x tidlös parfym från Viktor & Rolf som karakteriserar självsäkerhet och karisma. Den förföriska doften är försluten i en exklusiv flaska i form av en läcker rosa rosett. De lyxiga dropparna har en berusande och oemotståndlig karamelldoft
Viktor & Rolf Flowerbomb parfym - Flowerbomb från Viktor & Rolf är en ikonisk parfym i en lyxig, multifasetterad glasflaska med silverfärgad metallkork och svart sigill. Doften är blommig och flaskan har en ljusrosa tonad vätska som ger ett exklusivt intryck. Den är på 50 ml, ca 70 procent kvar
Viktor & Rolf: Good Fortune - 90ml.
Viktor & Rolf Flowerbomb Midnight edo - Viktor & Rolf Flowerbomb Midnight edp i en 100ml flaska men ca hälften kvar. Har inget lock samt den lilla plast grejen som ska finnas har åkt bort.
Spicebomb Extreme från Viktor & Rolf 90ML - Spicebomb Extreme från Viktor & Rolf är en parfym i en robust, svart och orange flaska med metallisk känsla. Doften är intensiv och kryddig, perfekt för dig som gillar starka och unika parfymer. Levereras med originalkartong och broschyr. HELT NY!
Flowerbomb Eau de Parfum från Viktor & Rolf - Flowerbomb från viktor rolf. Har skador fram på parfymen, se bild. 100ml flaska men testad
Flowerbomb Eau de Parfum från Viktor & Rolf - En ikonisk parfym i en lyxig, multifasetterad glasflaska med rosatonad vätska. Flowerbomb har en feminin och blommig doft, och flaskan har en metallisk silverfärgad spraykork samt en svart detalj med logotypen på sidan. Tyvärr kommer den inte till användning längre så därför säljer jag den💝Köpt för 1400.
Victor & Rolf flower bomb
Victor & Rolf flower bomb  - 89

Victor & Rolf flower bomb

Storlek: 30 ML
Kategori: Parfym
Märke:

320 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Parfym flowerbomb från Viktor & Rolf använd ca 3 gr. 30 ml

Steahl
Steahl
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Morris kabelstickad tröja  - Kavelstickad tröja från Morris, marinblå, knappt använd
Blus skjorta  - Vit blus. knappt använd
Varm tröja  - Vit varm tröja. Knappt använd
Företagsekonomi för icke-ekonomer  - Företagsekonomi för icke-ekonomer i gott skick men förekommer anteckningar
Johnny bulls storlek 36  - Johnny bulls. Storlek 36. Svarta med silver detaljer. Använda ca 3 gr. De har också en nättare sula än den lite grövre modellen, de liknar primeboots.
Juridik, Brott och straff  - Brott och straff av jack Ågren. I ny skick
Jeans från weekday  - Nyskick Svarta med en grå nyans
Kostym byxorna ifrån hm  - Nyskick
Stickad tröja från mango  - Oversized stickad tröja från mango. Ljus rosa/ beige. Oanvänd
Kjol från zara  - Röd kort blommig kjol från zara. Oanvänd
Liknande annonser
Visa alla