Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ESSNCE Orange Blossom parfym - En stilren parfymflaska från ESSNCE med doften Orange Blossom.
Escada Celebrate N.O.W. parfym - 80% av en Snygg parfym från Escada med lekfull design och hjärtan i flaskan. Perfekt för dig som vill ha en unik accessoar på sminkbordet. Namnet 'Celebrate N.O.W.' syns tydligt på flaskan.
Escada Santorini Sunrise parfym 30ml - Escada parfym 30ml. Väldigt lite använd!
DKNY parfym fresh blossom - Nästintill aldrig använd. 30ml
Zara Violet Blossom parfym - Använd fåtal gånger som man kan se på en av bilderna så det är mycket kvar! Passar superbra till utgångar, middagar, kvällar eller vintern! Luktar supergott men jag använder aldrig just denna. Zara Violet Blossom parfym i en elegant, mörklila nästan svart glasflaska med guldfärgad text på framsidan. Flaskan har en stilren, rektangulär form med rundade kanter och svart lock. Perfekt för dig som gillar blommiga och sofistikerade dofter.
ESSNCE Orange Blossom parfym - Helt sprillans ny och aldirg använd parfym från essence med doften Orange Blossom. Flaskan är cylindrisk i klart glas med svart lock och vit etikett. Innehållet har en varm orange ton som ger en fräsch och modern känsla. Perfekt för dig som gillar söta dofter. säljer då jag gillar mer blommiga istället för söta❤️
Blossom Hills Parfym  - BI-ES Blossom Hills är en parfym för kvinnor i en smidig, stilren flaska. Perfekt att ta med i väskan för en fräsch känsla hela dagen. Enkelt och modernt val för dig som vill sticka ut.
Escada parfym  - Endast testad.
Escada Parfym: Miami Blossom
Escada Parfym: Miami Blossom - 89 Escada Parfym: Miami Blossom - 90

Escada Parfym: Miami Blossom

Storlek: 30ML
Kategori: Parfym

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Frakt ingår! Limited edition parfym från Escada! Perfekt för den som vill lukta feminint men inte för "sött". Doften är en blanding av fräsch annanas med inslag av mörkare noter så som sandlewood. Orginalboxen medföljer!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Omlottklänning med volanger - Röd somrig omlottklänning med volanger, från NAKD. Endast använd vid ett tillfälle så den är så gott som ny! Frakt tillkommer🍓
Vit kofta - Unik vit kofta med diamantliknande knappar! Saknar en knapp, men inget som påverkar då man fortfarande kan knäppa hela koftan. Utöver det är den felfri🤍🤍
Lila vintage skjorta - Lila skjorta med finurliga knappar! Ett unikt plagg köpt second hand. Passar till mycket och gör det där lilla extra för en outfit. Passar flera storlekar då den är oversized! Köparen står för frakt💜
Ljuslila klänning - Slutsåld klänning från Asos design! Aldrig använd då jag råkade köpa dubbletter! Säljer därför denna klänning i både storlek 36 och 38. Perfekt till midsommar🌷Nypris 710kr💜
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →