Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Turkos parfymflaska med guldlock - Elegant xjeroff parfymflaska med en unik geometrisk form och ett lyxigt guldlock. Flaskan har en gyllene etikett på framsidan som ger en exklusiv känsla. Perfekt för den som vill ha en stilfull och iögonfallande parfymflaska på hyllan.
Tom Ford parfymflaska med guldlock - Elegant parfymflaska från Tom Ford med räfflad, transparent glasdesign och ett glänsande guldlock. Flaskan är fylld med en gyllengul parfymvätska och har en lyxig känsla som passar perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Valentino parfymflaska med nitar - Säljer en lyxig parfym från Valentina, parfymen är kanppt använd och helt ny!! . Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygg design.
Baldessarini fräsch parfymflaska - Stilren parfym från Baldessarini med blågrön vätska. Volymen är 90 ml. Tillverkad i Tyskland. Perfekt för dig som vill ha en modern och fräsch känsla i din samling.
Hollister parfymflaska,  - Snygg parfym från Hollister California. Perfekt för dig som gillar en fräsch och modern känsla. Flaskan har en enkel och stilren look som passar in i alla badrum. Perfekt för unga som vill ha något trendigt och klassiskt. Helt ny! Dock är korken lite konstig sedan jag köpte den men annars oanvänd.
Lila parfymflaska från Xerjoff - Säljer en lyxig parfym från Xerjoff i en snygg lila flaska med guldfärgad kork. Flaskan är elegant och har en sexkantig botten. Den rymmer 100 ml och är tillverkad i Italien. Perfekt för den som vill ha en exklusiv doftupplevelse!
Million Gold parfymflaska - Säljer min one million parfym för jag inte gillade hur den luktade när jag fick den i present. Den är helt full och nypris är 1200. 100ml
Parfymflaska med guldlock
Parfymflaska med guldlock - 0

Parfymflaska med guldlock

Storlek: 100
Kategori: Parfym
Skick: Nytt skick

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant parfymflaska med ett lyxigt guldlock och en frostad glasdesign. Flaskan har en grön dekorativ detalj på framsidan som ger en exklusiv känsla. Perfekt för den som vill ha en stilren och sofistikerad doftupplevelse.

daniel
daniel
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer -  OANVÄND Shimmer mist med doft av vispad vanilj och mjuk kashmir. Ger huden en glittrande finish. Volym: 250 ml. KÖP NU TACL
ESSNCE Noble Eclat  - Modern och stilren unisex parfymfrån ESSNCE med namnet Noble Eclat. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig parfym i din samling. Helt full, fåtal sprut som används!
YSL EDP 60ml - Riktigt nice parfym, YSL EdP. Cirka 50-55% kvar i flaskan. Nypris: 930 kr
Parfums de Marly althaïr  - Parfym från Parfums de Marly, Althaïr, 125 ml. Skulle nog säga att det är ungefär 114ml kvar. Inget fel med flaskan eller paketet och allt som ni ser på bilden skickas hem! Skriv gärna till mig vid funderingar :)
Casamorati Lira EdP  - Casamorati Lira EdP kommer i en lyxig förpackning med unik design. Flaskan rymmer 30ml återstående mängd kvar bild2. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv parfym från ett välkänt märke. Kolla bild 3 för beskrivning av doft. Nypris 1265kr.
Cheirosa 68 Perfume Mist - Endast testat en gång.
Jean Paul Gaultier Le Beau 75ml - Bilden visar hur mycket det är kvar är, men användes typ två gånger, och jag köpte den för  1200kr., för, electa.Toilette de eau beau le gaultier Jean Paul. Stilren parfym från Jean Paul Gaultier i den ikoniska Le Beau-flaskan. Volym: 75 ml. Tillverkad i Spanien. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik design på hyllan.
Valentino parfym 30 ml - Snygg parfym från Valentino born in Roma  med en lyxig känsla. Flaskan innehåller 30 ml och finns cirka 20 ml kvar av det .  Tillverkad  i Frankrike. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk design.