Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Bianco Latte 100ml parfym
Bianco Latte 100ml parfym - 0 Bianco Latte 100ml parfym - 1 Bianco Latte 100ml parfym - 2

Bianco Latte 100ml parfym

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Skick: Mycket bra skick

1150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Tagit cirka 10 sprut av denna parfym men inget som passar mig. Köpte för 1439 från cocopanda men säljer för 1100.

Lisa Larsson
Lisa Larsson
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Giardini di Toscana Bianco Latte 100ml - Bianco latte parfym från Giardini di Toscana i 100 ml. Jag har använt ungefär 15%, kommer i orginal förpackning. Nypris 1400.
Bianco latte - Bianco Latte från Giardini di Toscana 5ml sample. Det är en varm, krämig och söt gourmanddoft med tydliga toner av vanilj, karamell och mjölkiga ackord. En mycket populär och mysig doft som passar perfekt för höst och vinter men fungerar året runt för dig som gillar söta parfymer. SentAndStyle ger dig priserna: [3ml för 45kr], [5ml för 70kr], [10ml för 130kr]. Vänligen kontakta vid funderingar😊
Bianco latte - Bianco Latte från Giardini di Toscana 10ml sample. Det är en varm, krämig och söt gourmanddoft med tydliga toner av vanilj, karamell och mjölkiga ackord. En mycket populär och mysig doft som passar perfekt för höst och vinter men fungerar året runt för dig som gillar söta parfymer. SentAndStyle ger dig priserna: [3ml för 45kr], [5ml för 70kr], [10ml för 130kr]. Vänligen kontakta vid funderingar😊
Bianco Latte, sample  - Bianco Latte från Giardini di Toscana 5ml sample. Det är en varm, krämig och söt gourmanddoft med tydliga toner av vanilj, karamell och mjölkiga ackord. En mycket populär och mysig doft som passar perfekt för höst och vinter men fungerar året runt för dig som gillar söta parfymer. SentAndStyle ger dig priserna: [3ml för 45kr], [5ml för 70kr], [10ml för 130kr]. Vänligen kontakta vid funderingar😊
Inspirerad av Bianco latte  - Säljer 2 ml av denna parfym från curiosa
Giardini di Toscana Bianco Latte parfym - Säljer en Giardini di Toscana Bianco Latte Eau de Parfum 100 ml. Flaskan är vit med en ljusblå etikett och har en stilren, fyrkantig form. Korken är i ljust trä och ger en exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar unika dofter och snygg design på parfymflaskan.
Bianco latte  - Giardini di Toscana - bianco latte 🍦🥧🍯 ‼️5 ML ‼️ Finns två stycken, priset är för en.
Parfym 100ml - Parfym från Agent Provocateur  Testad en gång
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en lyxig parfym från Yves Saint Laurent, Libre Eau de Parfum. Flaskan är fyrkantig i genomskinligt glas med en elegant guldig YSL-logga och detaljer. Svart asymmetrisk kork och guldfärgat nät runt halsen ger en exklusiv känsla. Doften är modern och ikonisk.
Azzaro The Most Wanted Parfum 100ml - Azzaro The Most Wanted Parfum i 100ml, använd ett fåtal gånger! så i princip helt full. Priset är inte hugget i sten.
Jean Paul Gaultier Classique EdT - Unik parfymflaska från Jean Paul Gaultier, formad som en kvinnokropp med guldiga detaljer och skulpturala former. Flaskan är genomskinlig och innehåller en gyllene vätska. Perfekt för dig som gillar ikoniska och konstnärliga dofter.
Acqua di Giò Eau de Parfum - Fräsch parfym från Giorgio Armani, Acqua 85mldi Giò Eau de Parfum. Flaskan är genomskinlig med svart lock och silverdetaljer. Doften är klassiskt maskulin och elegant, perfekt för dig som gillar en stilren och tidlös känsla.
Valentino Uomo Born In Roma 100ml - Hej! Säljer min helt nya Valentino parfym för att den inte kommit till användning. Box följer med. Skickar samma dag.
ESSNCE Dewy Desert Eau de Parfum - Minimalistisk parfymflaska från ESSNCE med doften Dewy Desert. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med en svart rund kork och vit etikett med svart text. Modern och stilren design som passar perfekt på parfymhyllan. Fick hem den idag, tagit 2 sprut
JPG Le Beau Le Parfum  - 75ml flaska med ca 60ml kvar
ESSNCE Eau de Caramel parfym - ESSNCE Eau de Caramel. Se bild för mängd. Katt finns i hemmet.