Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
CAIA LA NUIT - Helt ny parfym från caia
CAIA La Nuit Eau de Parfum - La Nuit från CAIA har toppnoter av mandarin och persika, hjärtnoter av ros, nattskugga, svart viol, balsamvinäger och en mjuk blombas. Basnoterna består av vanilj, patchouli, trä, mysk och kanel. Perfekt för dig som vill sticka ut.
CAIA La Nuit Eau de Parfum - En elegant parfym från CAIA med namnet La Nuit. Köpt i 15 ml och har använt ungefär 80% av parfymen💞
CAIA La Nuit Eau de Parfum  - La Nuit från CAIA är en elegant parfym i svart, stilren flaska. Doften öppnar med fräsch mandarin och persika, har ett mystiskt hjärta av ros, natthyacint och svart viol, och avslutas med en varm bas av vanilj, patchouli, trä, mysk och kanel. Köpte för 595kr. Helt ny.
CAIA La Nuit Eau de Parfum - Oanvänd helt ny. Stilren parfym från CAIA, La Nuit. Flaskan innehåller 15 ml och är tillverkad i Stockholm, skapad i Paris. Perfekt storlek för att ta med sig och addera en exklusiv touch till din stil.
CAIA La Nuit Eau de Parfum - Trendig parfym från CAIA med stilren design. La Nuit är en Eau de Parfum som ger en exklusiv känsla och passar perfekt för dig som vill sticka ut. Perfekt för dig som gillar att testa nya dofter och vill ha något som känns modernt.
CAIA La Nuit & Le Ciel parfymduo - Två parfymer från CAIA: La Nuit i svart glasflaska med svart lock och Le Ciel i transparent ljusgrön glasflaska med silvergrått lock. Båda har stilren design och är perfekta för dig som gillar att variera doft.
Caia La nuit
Caia La nuit  - 89 Caia La nuit  - 90 Caia La nuit  - 91

Caia La nuit

Storlek: NO SIZE
Kategori: Parfym
Märke: Caia
Färg: Svart

280 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Parfym från Caia, använd ett fåtal gånger så nästintill oanvänd. Se bild 2

Linda
Linda
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Carolina Herrera good girl blush - Säljer denna parfym från Carolina Herrera då den inte används. Väldigt sparsamt använd! Eftersom man inte kan se innehållet så kan jag inte säga exakt hur mycket som är kvar därav priset. Men skulle gissa på minst 80%
Angels' Share by Kilian parfym - 40 ml kvar ungefär
Versace Eros Flame EdP 100ml - Versace Eros Flame Eau de Parfum i en snygg röd flaska med guldiga detaljer. Volym: 100 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk doft från ett välkänt modehus.
Spicebomb Infrared EdP 90ml - Spicebomb Infrared från Viktor & Rolf är en Eau de Parfum på 90 ml. Flaskan har en unik design och parfymen är tillverkad i Frankrike. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och kraftfull doft. Har sprutat med den typ 3 gånger
Billie Eilish parfym - Billie Eilish parfym 50 ml. Fick den i julklapp och föll mig inte i smaken. Den är ej använd och är så gott som ny💕
Essnce Eau de Caramel  - Säljer denna otroliga Eau de Caramel parfymen från Essnce. Perfekt för dig som vill ha en söt karamell doft💕
ESSNCE BERRIES & CREAM - Endast testad. I nyskick. Ingen doft som passade mig tyvärr
Spicebomb Infrared EdT - Spicebomb Infrared från Viktor & Rolf.Perfekt för dig som vill ha en parfym med attityd och modern känsla. Säljs med originaldetaljer som säkerhetssprint.(nästan helt full). (Ingen box)