Alla kategorier > Skönhet > Parfym
ESSNCE Black Velvet Eau de Parfum
ESSNCE Black Velvet Eau de Parfum - 0 ESSNCE Black Velvet Eau de Parfum - 1

ESSNCE Black Velvet Eau de Parfum

Storlek: ingen
Kategori: Parfym
Märke: ESSNCE
Skick: Nytt skick

300 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Tagit enstaka sprut men passade inte mig, så nästan helt full

Agnes Augustsson
Agnes Augustsson
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Essnce Toxique Eau de Parfum - Säljer en elegant flaska Essnce Toxique Eau de Parfum. Flaskan är genomskinlig med en minimalistisk vit etikett och svart text. Den har en svart spraykork och innehåller en doft med noter av citrus och blommor. Perfekt för den som söker en unik och sofistikerad doft.
Essnce Carashmellow Eau de Parfum - Säljer en flaska Essnce Carashmellow Eau de Parfum. Den kommer i en stilren glasflaska med svart kork och en enkel vit etikett. Doften är söt och krämig, perfekt för dig som älskar mjuka och inbjudande parfymer. Flaskan ligger i en elegant förpackning med texten 'A good perfume is nothing without a great personality'.
ESSNCE Boosy Peach Eau de Parfum - Fruktig och söt parfym från ESSNCE med doft av persika, vanilj och blommiga toner. Perfekt för dig som gillar fräscha och lekfulla dofter. Inspirerad av Tom Ford Bitter peach
Essnce Very Cherry Eau de Parfum - Upptäck Essnce Very Cherry Eau de Parfum – en modern parfym med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en fräsch touch till din vardag. Flaskans etikett visar inget om ingredienser, volym eller tillverkningsland.
ESSNCE I Am Vanilla Eau de Parfum - En stilren parfym från ESSNCE med doften I Am Vanilla. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart matt kork och enkel vit etikett. Innehållet är gyllengult och flaskan har en modern, minimalistisk design som känns lyxig och trendig. Lite använd därav pris
ESSNCE Bacco Le Doux Eau de Parfum - Säljer min Essnce Bacco Le Doux. Cirka 48/50 ml kvar. Bara att höra av sig vid funderingar!
Fizzy Mango Eau de Parfum från Essnce - En fräsch parfym med doft av mango från Essnce. 50ml, nästan full, säljer då doften inte riktigt passar mig💕
Essnce Fleur Chere Eau de Parfum - 50ml, Bara testat 2-3 gånger men föll ej för doften😕
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Afnan Supremacy Collector's Edition parfym - Populär doft. Supremacy collector's edition AFNAN . 100 ml
Sabrina Carpenter parfym - 30 ml parfym Sweet Tooth💞 har ej kvar lådan, ca 80% kvar
Stronger with you intensely | 30ml - Armani stronger with you intensely 30ml. Återstår ungefär 25ml
Dior Sauvage Eau de Parfum - Dior Sauvage Eau de Parfum i elegant svart förpackning med vit text. Flaskan är troligtvis av glas och parfymen är känd för sin fräscha och maskulina doft. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och modern parfym från ett lyxigt märke.
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE vanilla baby parfym. Frächare vanilj doft som är lite djupare med bäriga toner. Endast testad.☺️ Skriv gärna vid frågor! 😄
ESSNCE Berries & Cream parfym - ESSNCE Berries & Cream.
Emporio Armani Stronger With You Intensely - Stronger With You Intensely från Emporio Armani är en parfym med varm bärnstensfärgad vätska i en elegant, fyrkantig glasflaska med rundad svart kork. Förpackningen är svart med guldiga detaljer och modern design. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.