Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Ljus
Ljus - 89 Ljus - 90

Ljus

Storlek: .
Kategori: Parfym
Färg: Flerfärgad

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Egen hemgjord ljus som finns i alla färger och många olika dofter! Men det finns möjlighet att inte ha någon doft alls! Köper man fler så kan jag erbjuda rabbat eller en gratis ljus!

Linn
Linn
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljus - Egen hemgjord ljus som finns i alla färger och många olika dofter! Men det finns möjlighet att inte ha någon doft alls! Köper man fler så kan jag erbjuda rabbat eller en gratis ljus!
Ljus  - Egen hemgjord ljus som finns i alla färger och många olika dofter! Men det finns möjlighet att inte ha någon doft alls! Köper man fler så kan jag erbjuda rabbat eller en gratis ljus!
18 ljus från yankee candle  - Bilderna visar ett set med värmeljus i olika färger (rött, rosa, vitt, grått) från Yankee Candle. Dessa är doftljus som passar för mysiga kvällar eller dekoration. De har fyra olika juldofter såsom kanel🫶🏼
Ljus  - Hej! säljer dessa jätte söta och trendiga ljus som jag gör själv💖. Man kan få de i olika färger och doft, bara att skriva så fixar jag just ditt eget designade bubbel ljus 💖
Ljus - Jag gör ljus av gamla ljusstumpar som skulle ha slängts och av secondhand köpta behållare. Det större ljuset är ljus är 4,5cm högt och 6cmd och det mindre är 3,5cm högt och 6cmd.  ☺️ Stora: 20kr, Lilla: 15, Båda: 30kr. OBS KÖPARE STÅR FÖR FRAKT!
Ljus - Jag gör ljus av gamla ljusstumpar som skulle ha slängts och av secondhand köpta behållare. Detta ljus är 4,5cm högt och 8cmd. Det har en svag doft och flera färglager☺️
Ljus - Jag gör ljus av gamla ljusstumpar som skulle ha slängts och av secondhand köpta behållare. Detta ljus är 5,5cm högt och 8,5cmd (utan handtagen). Det har en svag doft och flera färglager☺️
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Afnan Supremacy Collector's Edition parfym - Populär doft. Supremacy collector's edition AFNAN . 100 ml
Stronger with you intensely | 30ml - Armani stronger with you intensely 30ml. Återstår ungefär 25ml
Sabrina Carpenter parfym - 30 ml parfym Sweet Tooth💞 har ej kvar lådan, ca 80% kvar
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE vanilla baby parfym. Frächare vanilj doft som är lite djupare med bäriga toner. Endast testad.☺️ Skriv gärna vid frågor! 😄
ESSNCE Berries & Cream parfym - ESSNCE Berries & Cream.
ESSNCE Cherrylicious Eau de Parfum - Cherrylicious från ESSNCE i en stilren, rund glasflaska med svart lock. Doften har en fräsch och fruktig doft med karaktär. Säljer då doften inte var som vi förväntade oss och inte passar oss. Aldrig använd.
Dior Sauvage Eau de Parfum - Dior Sauvage Eau de Parfum i elegant svart förpackning med vit text. Flaskan är troligtvis av glas och parfymen är känd för sin fräscha och maskulina doft. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och modern parfym från ett lyxigt märke.