Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Sol de Janeiro
Sol de Janeiro  - 89 Sol de Janeiro  - 90 Sol de Janeiro  - 91

Sol de Janeiro

Storlek: 90ml
Kategori: Parfym
Färg: Orange

220 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Säljer min parfym från Sol de Janeiro då doften inte riktigt passar mig. Nästan helt full fortfarande. Köpt för 299kr på kicks.

Emelie
Emelie
(11)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sol de Janeiro  - 80% kvar av parfymen Säljer 190
Sol de Janeiro  - Sol de janeiro hair/bodymist. Det är den stora flaskan, cirka 200 ml kvar.
Sol de Janeiro Cheirosa duo - Två populära body mists: Cheirosa 68 och Cheirosa 62 från Sol de Janeiro. Perfekta att ta med i väskan. Volym: 30 ml per flaska. Dock är de båda använda. 68 max 10 sprut och 62 ser ni på bilen hur mycket den har kvar.
Sol de Janeiro - Säljer då den inte kommer till användning. Det är den rosa (68). Den har halva produkten kvar. Den är 30 ml.
Sol de janeiro 62 ( 240ml) - Säljer då jag inte gillar lukten längre
Sol de Janeiro Brazilian Crush mist - Fräsch body mist från Sol de Janeiro i doften i karimiliserad vanilj och makedamia. Flaskan är genomskinlig med vit spraypump och lock, och är 90ml men så har nu lite mer än hälften kvar. Säljer då jag inte fått användning av den på sistonde!
Sol de Janeiro Brazilian Crush 62 - Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 är en parfymmist med doft av pistage och salt karamell. Flaskan är orange med vit spraykork och lock, tillverkad i plast. Innehåller 90 ml och har en fräsch, söt och somrig doftprofil.
Sol de Janeiro 62 Mist - Parfymmist med pistage och salt karamell. Volym: 90 ml. Tillverkad i USA. Perfekt för dig som vill ha en söt och unik touch till din stil. Mer en halva kvar
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
Emporio Armani Stronger With You Intensely - Emporio Armani Stronger With You Intensely är en parfym för honom med en elegant, maskulin doft. Flaskan är genomskinlig med bärnstensfärgad vätska och har en rund, silverfärgad kork. Förpackningen är svart med guldiga detaljer och modern design. Volym: 100 ml.
CORTIEZ & MÖSSA - Grå stickad Cortiez tröja med mössa. Helt helt ny i size S, dessutom finns det i svart i min bio också. Köp nu skickar jag samma sekund
Parfym Carolina Herrera - Parfym myckt kvar 🩷
ESSNCE Strawberry Eclipse parfym - ESSNCE Strawberry Eclipse Eau de Parfum. Söt jordgubbsdoft 🍓
Emporio Armani Stronger With You - Emporio Armani Stronger With You Powerfully är en parfym med elegant, mörk glasflaska och silverfärgad rund kork. Doften kommer i en stilren svart förpackning och rymmer 50 ml. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter.
Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum - Säljer denna parfym som jag fick i julklapp men som ej kommer till användning. Har testat 1 gång så max 2 -3 tryck så den är i princip helt ny❣️ Org pris ligger på 1000 kr 🥰
YSL MYSLF Le Parfum 60ml - Helt full 60/60 ml kvar