Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parfymer  - Säljer alla dessa parfymer. Inget fast pris på någon så kom med prisförslag om ni är intresserade!
Parfym  - Säljer en parfym, den luktar super gott men kommer tyvärr inte till användning! Väldigt somrig doft, och fruktig, håller sig hela dagen! Flaskan är 50ml men det typ 40ml kvar. Säljer den för 50kr + frakt!
Parfymer - Små parfymer från Edue perfume som jag fick i en julkalender förra året. Alla för 50 eller en för 10❤️🫶🏻ALLDRIG ANVÄNDA!! De innehåller 2 ml
Parfym - Säljer splittar på parfymer på 3 ml. Alla på första bilden kostar 20kr styck. Alla på andra bilden kostar 40kr styck. Parfymerna kommer i provrör om 3 ml. Vid köp av 2 eller fler prover medföljer gratis gåva. Se bild 3-4 för alla parfymer
Parfym  - Säljer en parfym. 80% kvar. säljer den för 10kr + frakt!
Parfym - Super söt parfym som luktar blommigt.
Parfym - Oanvänd Eau de Cologne, kan fraktas, men köparen står för frakten 💕
Parfym - Parfym från Le monde gourmand som doftar sött och fruktigt. Påminner om doften av Kilians love dont be shy 💕 se kvarstående mängd på bilderna.
parfym
parfym - 89

parfym

Storlek: 75ml
Kategori: Parfym

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

dolce gabbana parfym. hälften kvar. 200 fastpris gäller. går att frjatas för 42kr

cecilia
cecilia
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Spicebomb Extreme  - Cirka 70/90 ml kvar av denna fina kryddiga doft. Bara att skriva vid minsta fråga!
Parfums de Marly althaïr  - Parfym från Parfums de Marly, Althaïr, 125 ml. Skulle nog säga att det är ungefär 114ml kvar. Inget fel med flaskan eller paketet och allt som ni ser på bilden skickas hem! Skriv gärna till mig vid funderingar :)
Her Confession EdP 100ml (ÄKTA) - DET ÄR ÄKTA LATTAFA PARFYM. QR KODEN FINNS PÅ BILDERNA!! Parfymen har toppnoter av mystikal och kanel som är följd med spår av vanilj, tonkaböna och mysk (basnoterna) + lite blommig.  Helt ny fick den i present idag, men ogillade doften för jag gillar personligen inte vanilj så den är inte använd men har varit marinerad i mer än 2 månader enligt det min vän sa när hon köpte den. Jag har bara sprejat den 2 gånger. Om du gillar noter av vanilj och kokosnöt så är denna parfym för dig!!
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum 60ml - Ungefär 45 ml kvar. Fast pris
Mix av populära herrparfymer - Samling med flera trendiga herrparfymer från kända märken som Amouage, Club de Nuit, Invictus, YSL, Nautica, Givenchy och Dolce & Gabbana. Perfekt för dig som vill testa olika stilar och hitta din favorit. Skriv ett dm så kan vi diskutera ett pris för parfymen du väljer.
Aqua Allegoria Mandarine Basilic - Lyxig parfym från Guerlain med elegant design och guldiga detaljer. Flaskan har märkningen 'Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic' och är tillverkad i Paris. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv touch.
Eilish Eau de Parfum 50ml - Helt ny billie eilish parfym, guldiga. Aldrig tagits ut ur förpackningen helt oanvänd. Varför jag säljer den är för att jag vill byta till en annan parfym men kan inte lämna tillbaka. Mitt pris:600kr. Ordinarie pris:649kr
ESSNCE Very Cherry Eau de Parfum - Upptäck ESSNCE Very Cherry Eau de Parfum – en modern parfym med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en fräsch touch till din vardag. Volym och ingredienser framgår ej på flaskan.