Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lattafa Asad Zanzibar - Använd få gånger, ca 95 ml kvar. Perfekt inför nästa sommar. Box ingår. Pris kan diskuteras😍
Lattafa Asad Zanzibar parfym 100ml - Asad Zanzibar från Lattafa är en Eau de Parfum i en snygg blå flaska. Volym: 100ml. Ingredienser: Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Linalool, Benzyl Alcohol. En god och fräsch parfym funkar till alla årstider. Aldrig använd och vill sälja den för jag inte använder parfymen för jag har många fler. En unisex parfym som funkar till både män och kvinnor.
Asad Zanzibar av Lattafa - Snygg och modern parfym i blå  från Lattafa, Asad Zanzibar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik stil. Volym och ingredienser framgår ej på bilden. Parfym är 100ml och har typ 70ml kvar
Asad Zanzibar parfym från Lattafa - Elegant parfymflaska i djupblått med silverdetaljer och arabiska inskriptioner. Flaskan har en unik form och en dekorativ silverring runt mitten. Perfekt för den som söker en distinkt och lyxig doftupplevelse.
Lattafa Asad Zanzibar parfym - Använt bara fåtal gånger, i princip full!
Asad Zanzibar parfym från Lattafa - Exklusiv herrparfym Asad Zanzibar från Lattafa med orientaliska och fräscha noter av vanilj, iris, lavendel och kryddiga inslag. Flaskan är svart med silverdetaljer och har en elegant design. Perfekt för dig som gillar unika dofter.
Lattafa Asad Zanzibar parfym - Använd ett fåtal gånger bara,  Snygg och modern parfym från Lattafa, Asad Zanzibar. Flaskan rymmer 100 ml Eau de Parfum. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik design och coolt lejonmotiv.
Asad Zanzibar Parfym från Lattafa - Elegant parfymflaska i djupblått med silverdetaljer. Asad Zanzibar från Lattafa erbjuder en unik doftupplevelse med noter av citrus och kanel. Flaskan har en stilren design med arabiska inskriptioner och ett dekorativt mönster. Perfekt för den som söker en exotisk och sofistikerad doft.
Splittar Lattafa Asad Zanzibar
Splittar Lattafa Asad Zanzibar - 89

Splittar Lattafa Asad Zanzibar

Storlek: NO SIZE
Kategori: Parfym
Märke: Lattafa
Färg: Marinblå

1234 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Splitt på Nyheten Lattafa Asad Zanzibar🧂🌊 3/5/10ML Glasdekanter 3ML Metallsprej=55kr 5ML Metallsprej=65kr 10ML=90kr Det är inklusive bubbelplast, tom 3ML glasdekant, tejp/band för att förhindra läckage och inpackade med kärlek🤗🙌🏻

Lullis
Lullis
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla