Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Versace parfym - Hej säljer denhär parfymen den är bara testad med ett sprut och har inte blivit mer använd. Så den är så gott som ny den är full😊
Versace parfym - Använd fåtal gånger! !Nypris 740kr! Kan tänka mig att gå ner i pris lite vid snabb affär!
Versace parfym - !Lägger ut en gång till! Nypris 740kr! Mycket kvar och knappt använd! Vill bara bli av med den!
Versace parfym - Säljer då jag nästan aldrig fått användning för den💞 köpte för 740kr så säljer billigare💞kke kan tänka mig att sänka priset lite vid snabb affär
Versace parfym - Säljer denna Versace Bright crystal parfymen 50ml, det är ungefär 90-93% kvar då jag använt den MAX 3/4 gånger. Personligen tycker jag att den luktar väldigt gott men ja har för många parfymer❤️ skriv gärna vid fler frågor!! Köptes för 599kr i somras🤍
VERSACE PARFYM - En av mina favorit parfymer men har fått en annan och tyckte att den kunde någon annan som gillar fräschhet få känna den
Versace Parfym - Versace parfym till salu! 100ml flaska, sprutat några gånger (se bild 3). Fått parfymen i gåva, men doftar tyvärr alldeles för starkt för mig.
Versace parfym - Versace yellow diamond parfym i 50ml, nästan helt full💛 orginal pris  ca 850kr
Versace parfym
Versace parfym - 89 Versace parfym - 90 Versace parfym - 91

Versace parfym

Storlek: 90ml
Kategori: Parfym
Märke: Versace
Färg: Vinröd

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Versace crystal noir 90ml, luktar jätte gott men kommer inte till användning. Edp. Går ej ned i pris på denna❤️

A
A
(11)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Kayali Vanilla | 28 Eau de Parfum - Kayali Vanilla | 28 är en lyxig parfym med en elegant, mörk glasflaska och gulddetaljer. Helt ny oanvänd
Louis Vuitton pacific chill  - Hej säljer en 100 ml pacific chill av Louis Vuitton.
Valentino parfym med nitar och mönster - Säljer en lyxig parfym från Valentino i en genomskinlig glasflaska med nitar och rutmönster. Flaskan har svart kork och etikett med Valentino-loggan i rött. Innehållet är bärnstensfärgat och flaskan har en exklusiv och edgy design.
Jean Paul Gaultier Divine Le Parfum  - Säljer denna parfym eftersom doften tyvärr inte föll mig i smaken. Parfymen är beställd från Lyko, men levererades utan plast och med ett halvskadat paket. Jag köpte parfymen för 1550 kr, men säljer den nu för ett bra och rimligt pris. Jag gjorde en reklamation/retur hos Lyko, men de tog inga åtgärder och lät mig behålla produkten. Parfymen är äkta, inköpt från officiell återförsäljare och orderbekräftelse från Lyko finns.
ESSNCE Keep It Fruity parfym - Fräsch parfym från ESSNCE med namnet Keep It Fruity. Kommer i en rund, genomskinlig glasflaska med svart lock och enkel vit etikett. Doften är troligen fruktig och modern, perfekt för dig som gillar lätta och fräscha parfymer.
Strawberries & Champagne mist 250ml - Fräsch body mist från Victoria's Secret i doften Strawberries & Champagne. Flaskan rymmer 250 ml och är perfekt för dig som vill ha en lätt och uppfriskande doft till vardagen. Snygg design som passar i väskan eller på hyllan. Ca 75% kvar
Victoria's Secret Temptation Mist - Fräsch body mist med noter av äpple och ökenblomma. Volym: 250 ml. Ingredienser inkluderar vatten, propylenglykol, glycerin, parfym, ricinolja, och flera doftämnen. Tillverkad i USA. Perfekt för dig som vill sticka ut!
La Belle Le Parfum - Jean Paul Gaultier La Belle Le Parfum har en ikonisk flaska och är känd för sina söta, fruktiga och vaniljiga toner med inslag av amber och vita blommor. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och ungdomlig doft. 🩷 Full flaska endast testad, 30ml