Alla kategorier / Mode / Väskor / Plånböcker
Brun -plånbok
Brun -plånbok - 0 Brun -plånbok - 1 Brun -plånbok - 2

Brun -plånbok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Plånböcker
Märke: plånbok
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

159 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Vikbar, rektangulär -plånbok i brun och mörkbrun belagd canvas med klassiskt rutigt Damier-mönster. Den bruna insidan har genomskinligt ID-fönster samt fack för kort och sedlar. -logga finns både i mönstret och präglad på insidan. Matchande orange ask medföljer.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Acqua di Giò Giorgio Armani  edt 100 ml - Acqua di Giò från Giorgio Armani är en klassisk herrparfym i en stilren frostad glasflaska med silverfärgad kork. Doften är fräsch och maskulin, perfekt för dig som gillar eleganta och tidlösa parfymer. Flaskan rymmer 100 ml och har en enkel men lyxig design.
Färglad bälte - Säljer ett unikt och färgglatt bälte med graffiti-inspirerat tryck och silverfärgat -spänne. Bältet har inslag av vitt, blått, orange, grönt och lila samt coola tecknade detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Svart bälte - Snyggt svart skärp  med klassiskt -spänne i metall. Skärpet har diskret -mönster över hela bandet och är gjort i strukturerat skinn med brun insida. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Grå korthållare - Snygg korthållare i beige och svart med klassiskt -mönster och en röd-vit ormdesign på framsidan. Tillverkad i canvas och läder, perfekt för kort och ID. Kommer med originalask och dustbag.
 blå monogram korthållare - Snygg korthållare i blått och vitt monogramtyg med läderdetaljer. Klassisk och stilren design med flera kortfack. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv accessoar med ikoniskt -mönster.
 svart plånbok - Snygg svart plånbok i klassiskt rutigt Damier-mönster. Tillverkad i exklusivt läder med flera kortfack och plats för sedlar. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena detaljer och lyxig känsla.
Svart Nike Pro Therma-FIT huva - Svart Nike Pro Therma-FIT fotbollshuva i slätt, stretchigt funktionsmaterial. Balaklava-modell som täcker huvud, hals och nedre delen av ansiktet, med öppning för ögonen. Den har en lång, tight halsdel som kan bäras under tröjan och en vit Nike Swoosh framtill. Sportig och stilren design för träning i kallare väder.
Vit Nike Dri-FIT Skull Cap - Vit, tajt skull cap från Nike, designad för fotboll och träning. Mössan är gjord i tunt, stretchigt Dri-FIT-funktionsmaterial med en slät form som sitter nära huvudet. Den har synliga panelsömmar och en svart Nike Swoosh på sidan.
Svart Nike Dri-FIT Skull Cap - Svart Nike Dri-FIT Skull Cap i tunt och stretchigt funktionsmaterial som transporterar bort fukt. Mössan har en tajt, kroppsnära form med platta sömmar och en stor vit Swoosh på sidan. En sportig och clean modell framtagen för fotboll och träning.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →