Alla kategorier > Mode > Väskor > Plånböcker
Ljusrosa plånbok från Guess
Ljusrosa plånbok från Guess - 0 Ljusrosa plånbok från Guess - 1 Ljusrosa plånbok från Guess - 2 Ljusrosa plånbok från Guess - 3 Ljusrosa plånbok från Guess - 4 Ljusrosa plånbok från Guess - 5

Ljusrosa plånbok från Guess

Storlek: NO SIZE
Kategori: Plånböcker
Märke: Guess
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygg ljusrosa plånbok från Guess i mjukt konstläder. Plånboken har guldfärgad logga på framsidan, flera fack för kort och ett myntfack med dragkedja. Smidig och kompakt design som får plats i de flesta väskor. Aldrig använd

Claudia
Claudia
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige plånbok från Guess - Snygg beige plånbok från Guess med guldfärgad logga framtill. Plånboken har dragkedja och går att fästa på väskan. Tillverkad i slätt konstläder och levereras med en mörkblå dustbag med Guess-logga.
Svart plånbok från Guess med mönster - Snygg svart plånbok från Guess i konstläder med präglat logomönster och guldfärgade detaljer. Plånboken har handledsrem, dragkedjefack på baksidan och metallspänne framtill med Guess-logga. Perfekt för att hålla koll på kort och cash.
Beige och grå plånbok från Guess - Snygg plånbok från Guess i beige och grått konstläder med silvrig logga framtill. Plånboken har ett stilrent, rektangulärt format och dragkedjefack på baksidan. Perfekt för att hålla ordning på kort och kontanter.
Plånbok  - Nytt skick
Plånbok - Nytt skick
Plånbok - Trendig plånbok/ korthållare med fina mönster och en exotiskt blå färg. Om ni har frågor är det bara att skriva!
Go4ard plånbok - Fint skick
Plånbok vit  - Snyggt vitt kortfodral med deras ikoniska mönster och logga framtill. Smidig och stilren design med flera kortfack, perfekt för att hålla ordning på dina kort. Tillverkat i exklusivt material med lyxig känsla. Priset är ej hugget i sten vid snabb affär och endast seriösa köpare!
Andra annonser från Plånböcker
Visa alla
Svart kortfodral - Snyggt svart kortfodral med det klassiska mönstret i vitt och grått. Tillverkat i exklusivt läder med flera fack för kort. Perfekt accessoar för dig som vill ha något stilrent och lyxigt i fickan.
Goy4rd korthållare - Korthållare i snygg och tålig canvas. Liten och smidig med plats för flera kort. Perfekt för vardagsbruk och att ha i fickan
Vinröd YSL kortfodral i läder - Snyggt vinrött kortfodral från YSL i äkta läder med guldfärgad logga framtill. Fodralet har flera kortfack och dekorativa sömmar i matchande färg. Perfekt för att hålla ordning på dina kort med stil.
Gucci korthållare med ormprint - Snygg korthållare från Gucci i svart läder på ena sidan och klassiskt GG-mönster med röd och vit orm på andra sidan. Har flera kortfack och en dragkedjeficka med nyckelring. Perfekt för dig som vill ha både stil och funktion.
 korthållare i olika färger - Säljer flera  korthållare i olika färger som blå, rosa, röd, vit, grön, brun, svart och ljusblå. Klassisk mönstring och logga framtill. Slimmad och smidig design i läder, perfekt för kort och sedlar. Levereras i original ask.
Svart quiltad plånbok  - Säljer en svart quiltad plånbok  Plånboken har klassiskt rutmönster. Stängs med tryckknapp och har en kompakt, stilren design som är lätt att bära med sig.
Olivgrön Chanel plånbok med kedja - Snygg olivgrön plånbok från Chanel i quiltat läder med guldfärgad kedja och klassisk CC-logga framtill. Perfekt att bära crossbody eller som accessoar. Kommer i originalask. Finns i alla färger leverans 1-3 veckor
 korthållare - Helt ny och oanvänd korthållare, i jätte sällsynt modell, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar