Alla kategorier / Mode / Väskor / Plånböcker
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nevy blå plånbok - Nevy blå plånbok, oöppnat med kartongen och allt som kommer med den. Har två stycken just nu och det är en hög efterfråga. Pris kan diskuteras!
Goy4rd plånbok - Helt ny goy4rd plånbok, perfekt skick helt oanvänd mörkblå
Plånbok - Blå
Plånbok - (Bestäm färg eller fråga frågor i min profil,Tack😁)Säljer dessaplånbocker i bästa kvalitet helt nya,finns i olika färger.bara skriva om ni undrar eller vill ha mer information eller bilder.
Plånbok - Säljer en helt ny plånbok, fast pris!
Plånbok - Säljer en svart plånbok med bra kvalitet. Det är en fin plånbok som är lite extra till outfiten.
Plånbok - Plånbok med mönster. Helt ny
Plånbok  - Vanliga tecken på användning, nån tråd e lös
Mörkblå plånbok
Mörkblå plånbok  - 0 Mörkblå plånbok  - 1 Mörkblå plånbok  - 2 Mörkblå plånbok  - 3 Mörkblå plånbok  - 4

Mörkblå plånbok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Plånböcker
Märke: Zara
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå korthållare med det klassiska mönstret i vitt och grått. Tillverkad i canvas och läder, perfekt för kort och sedlar. Kommer med originalförpackning, dustbag och certifikat.

Moayad Alchoum
Moayad Alchoum
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Nevy blå plånbok - Nevy blå plånbok, oöppnat med kartongen och allt som kommer med den. Har två stycken just nu och det är en hög efterfråga. Pris kan diskuteras!
Armband - Nevy blå armband med ett känd märke på . Finns tre stycken. Pris kan diskuteras
Navy blue armband  - Snyggt blått tygarmband. Armbandet har tofsar i ändarna och justerbar knytning. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en exklusiv touch.
Mörkblå armband  - Snyggt blått tygarmband  med vit text och dekorativa tofsar i ändarna. Armbandet har ett vävt mönster och knyts enkelt runt handleden. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva detaljer och streetstyle.
Blått Christian Dior tygarmband - Snyggt blått tygarmband  med vit brodyr'. Armbandet har justerbar knytning med tofsar i ändarna och en cool, avslappnad look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Blått Christian Dior tygarmband - Snyggt blått tygarmband från Christian Dior med vit brodyr och texten 'Christian Dior J'Adior'. Armbandet har justerbar knytning med tofsar i ändarna och en cool, avslappnad vibe. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en touch av lyx.
Liknande annonser
Visa alla