Alla kategorier / Mode / Väskor / Plånböcker
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart plånbok i läder - Säljer en svart minimalistisk plånbok i läder med en rund hållare på framsidan, perfekt för AirTag eller liknande tillbehör. Plånboken har en stilren och kompakt design som gör den enkel att bära med sig i fickan eller väskan.
Svart plånbok i läder - Svart Plånbok i läder mycket fin, nyskick
Svart Secrid plånbok i läder - Minimalistisk svart plånbok från Secrid i slätt läder. Plånboken har en kompakt design med präglad logga på framsidan och smart knappfunktion på sidan för enkel åtkomst till kort. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svart plånbok i präglat läder - Snygg svart plånbok i präglat läder med klassiskt monogrammönster. Plånboken har guldfärgade detaljer, dragkedjefack och flera kortfack. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och ändå hålla det stilrent.
Svart plånbok från Gucci i läder - Snygg svart vintage 2011  plånbok från Gucci i äkta läder med präglat GG-mönster över hela ytan. Plånboken har en stilren design med ett brett band och en metallbricka framtill där Gucci-loggan syns. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart plånbok i läder - Snygg svart plånbok i quiltat läder med klassisk CC-logga i silver på framsidan. Plånboken har ett praktiskt knappfäste och flera fack för kort och sedlar. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxiga detaljer och tidlös design.
Svart plånbok i äkta läder - Snygg svart plånbok i äkta läder med flera fack för körkort, biljetter, reservnyckel och mynt. Klassisk design med tryckknappsstängning och guldtext på insidan. Perfekt för dig som vill ha ordning på småsakerna.
Svart lång plånbok i läder - Stilren svart plånbok i äkta läder med flera kortfack, fönster för ID och gott om plats för sedlar. Klassisk och avlång modell som är perfekt för dig som vill ha ordning på allt. Passar både till vardags och när du vill vara extra organiserad.
PSG plånbok i svart och rött
PSG plånbok i svart och rött - 0 PSG plånbok i svart och rött - 1

PSG plånbok i svart och rött

Storlek: NO SIZE
Kategori: Plånböcker
Märke: Paris Saint-Germain
Skick: Bra skick

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg plånbok i svart och rött med Paris Saint-Germain-logga framtill. Plånboken har flera kortfack, ett fönster för ID och ett myntfack med knapp. Tillverkad i konstläder och perfekt för dig som älskar fotboll och vill visa ditt lag.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta PSG träningsbyxor med rosa detaljer - Säljer ett par svarta träningsbyxor från Nike med PSG-logga och rosa detaljer längs benen. Byxorna har resår i midjan, dragkedjor vid bensluten och två sidofickor. Perfekta för fotbollsträning eller chill.
Rutig beige bälte med silverdetalj - Snyggt bälte i klassiskt rutigt mönster med beige, rött och grått. Bältet har ett stort silverspänne med bokstavsdetalj framtill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Liknande annonser
Visa alla