Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor / Pufferjackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och huva. Jackan har stickade ärmar och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och praktiska fickor. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt trendig look.
Moncler cardigan  - Svart cardiganjacka från Moncler med stickade ärmar och framstycke samt quiltad, vadderad rygg och huva. Dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Moncler-logga på vänster ärm. Perfekt nu för våren. Hör av er vid eventuella frågor! 🤩
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och diskret logga på ärmen. Jackan har quiltad design på kroppen och släta svarta ärmar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig vinterjacka. NFC funkar
Moncler cardigan  - Har använt den bara få gånger den har inga skador eller liknande för mer frågor skrev och den är såklart äkta och priset går att diskutera vid snabb affär
Moncler cardigan - Snygg svart pufferjacka med quiltad front och huva. Jackan har stickade ärmar och sidor, dragkedja framtill och två fickor. Moncler-logga på ärmen ger en exklusiv touch. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt skön att bära. För mer information är det bara att kontakta!  NFC SCAN FUNKAR!
 Moncler cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad kropp och stickade ärmar. Jackan har två dragkedjeförsedda fickor, ribbad krage och Moncler-logga på ärmen. Längd ca 60 cm och bredd ca 50 cm. Perfekt för kalla vinterdagar.
Moncler cardigan - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad kropp och stickade ärmar samt huva. Jackan har dragkedja framtill, fickor med knapp och en Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och ger en sportig men stilren look.
Moncler Cardigan  - Snygg svart cardigan från Moncler med stickade ärmar och huva. Jackan har quiltad front och rygg i glansigt material, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt trendig look.
Moncler cardigan
Moncler cardigan - 0 Moncler cardigan - 1 Moncler cardigan - 2 Moncler cardigan - 3 Moncler cardigan - 4

Moncler cardigan

Storlek: M
Kategori: Pufferjackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och huva. Jackan har en cool patch på ärmen och dragkedja fram. Materialet är en mix av dun och stickad textil, vilket ger både värme och stil. Perfekt för kalla vinterdagar.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ralph lauren hoodie - Svart hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja och huva. Klassisk broderad logga på bröstet och två fickor framtill. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean och stilren look. Mycket bra skick.
Vita sneakers med svart detalj - Säljer ett par vita Philippe Model sneakers med snörning och svart skölddetalj på sidan. Skorna har rund tå, platt sula och grått parti baktill. Tillverkade i skinn med slitna kanter för en cool, avslappnad look. Box följer med
Vita sneakers från Crime London - Snygga vita sneakers från Crime London med klassisk låg profil och rund tå. Skorna har snörning och är tillverkade i skinn med diskreta detaljer och logga på hälen. Perfekta för dig som gillar stilrena och enkla sneakers med urban känsla.
Manchester City matchtröja Puma - Manchester Citys officiella ljusblå matchtröja från Puma med klubbmärke på bröstet och Etihad Airways-tryck. Kortärmad modell i lätt och ventilerande polyester, med detaljer i marinblått och mönstrad krage. Perfekt för dig som vill representera City på läktaren eller planen.
Gant jacka - Snygg quiltad svart jacka från Gant i storlek XS. Jackan har klassisk design med stora fickor framtill, tryckknappar och dragkedja. Insidan har röd och rutig detalj. Perfekt för höst och vinter, med stilren look och bekväm passform.
Moncler cardigan - Säljer nu min moncler cardigan i storlek M, den är knappt använd så nyskick.
Vit Stone Island t-shirt - Säljer en clean vit t-shirt från Stone Island med klassisk logga på ärmen. T-shirten har rund hals och korta ärmar, perfekt basic-plagg för alla tillfällen. Tillverkad i mjuk bomull för skön känsla och snygg passform.
Svart hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg svart hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja framtill och klassisk logga på bröstet. Hoodien har huva med dragsko och praktiska fickor på magen. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Trapstar t shirt  - Säljer en grå t-shirt från Trapstar med broderad logga i blått och vitt framtill. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för skön passform och streetwear-vibe.
Lyle & scott jacka - Snygg svart pufferjacka från Lyle & Scott med gul logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja framtill och två sidofickor. Quiltad design med horisontella sömmar och en modern passform. Perfekt för kalla vinterdagar.
Liknande annonser
Visa alla