Alla kategorier / Mode / Skor / Pumps
Klackar
Klackar - 0 Klackar - 1 Klackar - 2 Klackar - 3

Klackar

Storlek: 36 3/4
Kategori: Pumps
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Haft på mig ett få antal gånger, allt är nytt förutom liten bit av hälen på högra skon. Och den kan man lösa med lite lim! Både size 36/7 kan ha på sig. Men är bättre för kvinnor med mindre utstående knöl!! 💗

Naz
Naz
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kicks puder - Aldrig använt fel färg
Skor - Använt få gånger
Klack skor - Snygga klackar 👠
Mörkgrön sammetsväska med kedja - Snygg mörkgrön handväska i mjuk sammet med quiltat mönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har ett stort silverfärgat spänne framtill och en elegant, rektangulär form. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Pluss går att förvandla till kort och lång kedja! Den är också vintage så tror ej att den går att hitta längre.
Väska - Man kan dessutom ta bort remmarna och använda som clutch!!
Måla dekorer snabbt och enkelt - Bok av Peggy Jessee som visar hur du målar dekorer på olika föremål. Omslaget är gult med blommig ram och bilder på dekorerade trälådor. Perfekt för dig som gillar kreativt skapande och vill lära dig nya tekniker.
Isadora Nature Enhanced Cream Blush - Krämrouge från Isadora i färgen 30 Apricot Nude. Kommer i en rund svart dosa med spegel i locket. Färgen är en varm aprikos-nude ton som ger ett naturligt glow till kinderna. Konsistensen är krämig och lätt att blenda ut för en fräsch look. Använts fåtal gånger.
Liknande annonser
Visa alla