Alla kategorier / Mode / Skor / Pumps
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Silvriga klackar - Säljer ett par silvriga klackar köpta i London i storlek 38 och har endast använts en gång.
Silvriga klackar med strass och remmar - Säljer ett par glittriga klackar i silver med öppen tå, dekorerade med strass och en liten brosch framtill. Skorna har smala remmar runt ankeln och en klack täckt av stenar för extra bling. Klackhöjd cirka 6cm. Perfekta för dig som vill sticka ut och glänsa. Köptes utomlands och har använts ett par gånger. Skriv gärna om du har frågor eller vill se ytterligare bilder. Det står storlek 8 på klacken och passar en med storlek 37/38.
Silvriga pumps med fyrkantig klack - Säljer ett par trendiga silvriga pumps med öppen tå och fyrkantig klack. Skorna har tunna remmar över foten och en modern, spegelblank finish. Perfekta för dig som vill sticka ut med en futuristisk look.
Silvriga platåpumps med höga klackar - Säljer ett par oanvända silvriga pumps med platå och höga stilettklackar. Skorna har öppen tå och justerbar rem med spänne runt ankeln. Materialet är glansigt och metallic, perfekt för att sticka ut. Yttersulan är ljusbrun och insidan har metallicfinish.
Silvriga pumps med klack och strass - Säljer ett par silvriga pumps från CULTURE med fyrkantig tå, transparent blockklack och glittriga remmar dekorerade med strass. Skorna har öppen häl och en modern, trendig look som sticker ut.
Silvriga klackar med strass från Simmi London - Säljer ett par snygga silvriga pumps från Simmi London med tunna remmar dekorerade med strass. Skorna har öppen tå och smal klack, perfekt för dig som gillar en glittrig och trendig look. Materialet är syntet med metallicfinish och strassdetaljer.
Silvriga spetsiga pumps med hög klack - Snygga pumps i metallic-silver med spetsig tå och hög smal klack. Skorna har en stilren design och är tillverkade i ett glansigt material som ger en modern look. Perfekta för dig som vill sticka ut med ett par trendiga klackar.1199
Silvriga klackar
Silvriga klackar  - 0 Silvriga klackar  - 1 Silvriga klackar  - 2 Silvriga klackar  - 3

Silvriga klackar

Storlek: 37
Kategori: Pumps
Märke: zanotti
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

1600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Silvriga klackar som likar Giuseppe zanotti klackarna. Som nya lite svårt för mig att förstå spännerna men de går att lösa

Lily
Lily
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå blommig Pull&bear kjol  - Blå kjol från pull&bear i strl xxs. Kjolen har aldrig  använts och har inga defekter.  Köpare står för frakten.
topp med öppen rygg i XS  - Topp i strl XS med öppen rygg. Toppen hålls upp av ett snöre som går att reglera. Köpare står för frakten.
Randig tajt tröja - Randig tröja med en liten turtleneck. Tröjan har höstiga färger och sitter tajt. Den är ganska använd men har inga märken eller hål. Den är även inte nopprig eller urtvättad. Skulle säga att den passar en XS-XXS.
Beiget set  - Beiget jättegulligt set. Helt nytt aldrig använd, lapparna kvar. Strl XXS, Säljer pga för liten. Setet består av ett linne och kofta, koftan går även att använda som en vanlig tröja. Köpare står för frakten💕
Blå topp - Blå genomskinlig topp väldigt stretchig så passar många storlekar💕i super fint skick
Blått y2k linne  - Blått linne med coolt tryck. Strl 128 men passar mig som har XS. Inga hål eller fläckar, men ser lite nopprig ut om man kollar noga med det är inget som syns. Köpare står för frakten!
Grönt Set från Vero Moda  - En grön blommig kjol med ett matchande linne. Setet är helt nytt med lapparna kvar. Vet dock inte hur mycket det kosta då jag fick de i present, så priset är alltså övertäckt. Men jag skulle tippa på runt 500 så säljs för 300.
Randig tröja  - Randig trekvarts ärmad tröja från brandy. Står ONE SIZE men passar mig som har xs. Tröjan är i jättefint skick
Grå tröja  - Säljer en grå stickad kortärmad tröja från Massimo Dutti i strl xs, super fint skick. Säljer då jag har två
Brandy kofta  - Brandy kofta i fint skick inga fläcka osv💕
Liknande annonser
Visa alla