Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Tröja
Tröja - 89 Tröja - 90 Tröja - 91

Tröja

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Marinblå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå långärmad tröja från Hampton Republic. Riktigt söt ficka på framsidan med en rosett. Knappt använd och det finns inga defekter eller annat. Jätte söt spets i slutet på ärmarna.

Alicia Lahti
Alicia Lahti
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fin tröja - Säljer denna fina mörkblå tröja!
Söt tröja  - Tröja med lite piffigare ärmar
Tröja - Bra skick aldrig andvänd
Mörkblå mönstrad tröja  - Somrig tröja med blommor  Fyrkantig ringning med knappar  Storlek 46
Tröja  - Så fin tröja med hål i från Hampton republic. Nästan aldrig använd men Såå fin. Storlek S och säljer för 200+frakt
trekvartsärmad tröja  - trekvartsärmad tröja
Tröja - Blå tröja
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Gul v-ringad blus med puffärmar - Trendig gul blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har knappar framtill, volang nedtill och långa puffärmar. Tillverkad i ett lätt, vävt material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och modern look.
YAS blus  - Populär YAS topp!