Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Omlott topp
Omlott topp - 89 Omlott topp - 90

Omlott topp

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Bik Bok
Färg: Brun

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Silkes omlott topp

Annie Wihlborg
Annie Wihlborg
(26)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Omlott topp - Randig topp som knyts omlott kring midjan. Från bikbok, storlek xs.
Snygg omlott topp i strl S - Omlott topp i ljus créme färg, lätt och tunt material. Knyter den så den är justerbar, passar s-m. Ny med prislapp kvar. Nypris 399 kr.
Omlott topp - Vit ribbad omlott-ropp som är lite stor på mig! Skulle passa någon med större byst💘 annars i fint skick
Omlott topp - Väldigt fin omlottopp! Har en djup v ringning och sitter tajt runt midjan. Långärmad. Väldigt smickrande på. Skulle säga den är rosa/beige! Jättefin! Har en liten slitning under ena armen men det är det när det gäller defekter.  Från Sisters point i storlek S.  Skriv om du har frågor eller funderingar 💕
Omlott topp - Gullig omlott topp som aldrig är använd! Kom privat för fler bilder eller frågor, priset diskuteras vid snabb affär (vill bara bli av med kläderna)💓💓
Omlott blus  - Säljer en oanvänd kimono / omlott blus från Bikbok. Aldrig använd och prislappen är kvar. Stolek är XS men passar mig som är XS/S. Köptes för 349 säljer för 150kr + frakt.
Omlott topp - Jätte fin omlott topp som är SUPPER mjuk och skön! Storlek xxs men skulle säga den passar xxs-m!
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Ljusrosa blus Gina  - Prislapp på bara testat.. så helt nytt skick! köparen står för frakten 💕💕
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Rosa Zara topp - Använd 1 gång, säljer pga använder inte, köp via Instabox, inga hål eller fläckar
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.