Alla kategorier > Blusar
 - 1499592051  - 1499592062  - 1499592073

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Zara

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin tunn skjorta från Zara. Perfekt till ett par slitna shorts.

Sara Ida Johansson
Sara Ida Johansson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Röd blus - Säljer en fin röd blus från Gina Tricot i storlek Xs. Blusen är endast använd en gång och är i mycket gott skick, nästan som ny. Den har en snygg passform och passar perfekt både till vardags och fest. Ett fräscht plagg som enkelt kan matchas med både jeans och kjol. Nu till salu eftersom den inte kommer till användning hos mig.❤️✨
Vit blus med trekvartsärm - Super sött tröja från hm
Blus från Zara - Säljer denna supersöt blus från Zara❤️endast använd en gång
Vit broderad blus med knappar - Säljer denna slutsålda blusen från Gina, då den inte passa mig
Blus  - Säljer denna gulliga blå randiga blusen!!!!
Fin blus  - Super söt svart blus som passar till allt! Inga defekter!💞