Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Svart kavaj från XLE
Svart kavaj från XLE - 89 Svart kavaj från XLE - 90 Svart kavaj från XLE - 91

Svart kavaj från XLE

Storlek: M
Kategori: Kostymer
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart kavaj från XLE i storlek M. Inte så tung i materialet så är väldigt skön att ha på sig. Skick utan anmärkningar. SKICKAS med postnords fraktpåse för 63kr, önskas spårbart tillkommer det.

Ebba
Ebba
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kavaj - Svart kavaj, som ny!  Inga defekter eller liknande. Passar perfekt för fest eller ute middagar💕
Svart kavaj  - Super din kavaj i super fint skick, storlek 42
Svart kavaj  - Svart kavaj perfekt för både fest & till vardags
Svart kavaj  - En svart kavaj i storlek 40, men passar mer som en 36/38. Har en liten fläck ovanför knappen, men går enkelt bort med en tvätt. Har använts några gånger men mest legat i en garderob. 💕
Svart kavaj - Snygg svart kavaj med en elegant och stilren design. Den har långa ärmar och en öppen front utan knappar eller dragkedja. Perfekt för en chic och modern look.
Svart kavaj från Mexx - Snygg svart kavaj från Mexx med klassisk passform och två knappar framtill. Fodret är i blankt material och kavajen har två fickor fram. Diskret broderad Mexx-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg
Svart kavaj med gulddetaljer - Svart kavaj med gulddetaljer. Kavajen kommer från Zara och är i strl M. Mycket fint skick!
Svart kavaj  - Svart kavaj från Mango
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
J.Lindeberg kavaj - Säljer en oanvänd J.Lindeberg kavaj i storlek 48R. Motsvarar en Medium i herr.  Jättesnygg färg och passar oavsett säsong!  Fungerar även på tjej som oversized eller som jacka! 💙
Tiger of Sweden Kostym - Mörkblå kostym med ljusblå accent från Tiger of Sweden. Blazern har storlek 46 och byxorna storlek 46. (I köpet tillkommer både byxor och blazer*)
Mörkblå kavaj med två knappar - Snygg mörkblå kavaj med två knappar framtill och klassiska fickor med lock. Kavajen har smala slag och en bröstficka, perfekt för en stilren look. Passar till skjorta eller t-shirt för en modern vibe.
Casablanca blått set med vågmönster - Säljer ett fräscht set från Casablanca Tennis Club med skjorta och shorts. Setet har ett vågigt blått och vitt mönster, tryckt logga på både skjorta och shorts samt bekväm resår och snörning i midjan. Perfekt för sommardagar och chill häng.
Brun kostym från Rose & Born, stl 48 - Snygg brun kostym från Rose & Born i italiensk design. Kavajen har två knappar, klassiska fickor och smal passform. Byxorna har pressveck och uppvikta benslut. Tillverkad i 100% ull för en lyxig känsla. Passar perfekt för dig som är mellan 180-183 i storlek. Perfekt för dig som vill ha en stilren och tidlös look.
Marinblå kostym med kavaj och byxa - Snygg marinblå kostym med klassisk kavaj och matchande kostymbyxor. Kavajen har två knappar, smala slag och fickor med lock. Materialet är slätt och ger en stilren look. Perfekt för dig som vill ha en modern och stilfull outfit. Oanvänd men ingen prislapp, kvitto finns köpt från Zalando❤️ Passar S/M
Grå kavaj - Aldrig använd, den är grå men kan se lite ljusgrön/blå ut i vissa ljus!  Super fin🩵
Ljusrosa kavaj från BOSS - Snygg  ljusrosa kavaj från BOSS med dubbelknäppning och spetsiga slag. Kavajen har två framfickor med lock och coola marmorerade knappar. Materialet är slätt och har en lätt glansig finish som ger en exklusiv vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med stil.