Alla kategorier > Mode > Kläder > Sovkläder & Loungewear > Pyjamas
Röd julpyjamas med mönster
Röd julpyjamas med mönster - 0

Röd julpyjamas med mönster

Storlek: xxs
Kategori: Pyjamas
Märke: H&M
Färg: Röd
Skick: Nytt skick

125 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supermysig röd pyjamas med vitt juligt mönster. Setet består av långärmad tröja med knappar framtill och matchande byxor med resår i midjan. Perfekt för vinterkvällar och julmys. Materialet ser ut att vara mjukt och stretchigt, troligen bomull eller bomullsblandning.

Nellie
Nellie
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd fleecepyjamas med vintermotiv - Mysig röd fleecepyjamas med lång ärm och vintermotiv av två figurer med mössa och halsduk framtill. Detaljer i svart och blått rutigt tyg vid halsen och knäppning med två dekorativa knappar. Perfekt för kalla kvällar och vintermys.
Söt pyjamas-set med blommigt mönster - Tvådelat pyjamas-set med ett ljusrosa linne med spetskant och vita byxor samt shorts med små rosa blommor och rosett i midjan.
Gula pyjamasbyxor med labbobo mönster på! - Säljer ett par gula pyjamasbyxor/mjukisbyxor med olika labbobo på i flera färger som blått, rosa, grönt och brunt. Byxorna är också stretching i midjan. De står dock ingen storlek eller märke men dem passar mellan (cirka 155 till 163) har aldrig använt. Inga fläckar eller något som är sönder på dem
Vit pyjamas med röda hjärtan - Söt pyjamas med linne och shorts i vitt med små röda hjärtan över hela tyget. Linnet har tunna axelband och shortsen har bred resår i midjan samt dekorativa knappar framtill. Perfekt för mysiga kvällar hemma.
Vitt pyjamas linne med röda hjärtan - I jättebra skick i storlek 158/164 alltså typ en xxs/xs
Grå Burberry hoodie med klassiskt mönster - Snygg grå hoodie från Burberry med dragkedja och huva fodrad i det ikoniska rutmönstret. Mjukt material och två fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look med en touch av klassiskt brittiskt mode. Med en snygg vinter jacka moose knuckles med svart päls passar 165 till 175 längd shortsen är Xs och hoodien passar max till 164
Andra annonser från Pyjamas
Visa alla
Gul pyjamas-set med linne och shorts - Så gullig ljusgul pyjamas ifrån brandy Melville! Använd typ en gång🤍🌷
Blå- och vitrandiga pyjamasbyxor Gina Tricot - Säljer ett par blå pyjamasbyxor från Gina Tricot med vita tunna ränder. Byxorna har resår i midjan💕
Beige satinpyjamas med spetsdetaljer XL - Snygg tvådelad pyjamas i beige satin med långärmad överdel och byxa. Båda delarna har fina spetsdetaljer vid ärmslut, benslut och längs knäppningen. Överdelen har små pärlknappar och en bröstficka. Perfekt för mysiga kvällar hemma.
White loose pajamas pants - Have worn a few times but not many, pretty new. It’s in good condition, no smells and originally bought for 300 SEK.
Pyjamas med dinosaurier i pastellfärger - Mysig pyjamas med dinosauriemönster i blått, orange, grönt och gult på vit botten. Byxorna har resår i midjan och muddar vid bensluten. Perfekt för dig som gillar lekfulla och färgglada sovkläder.