Alla kategorier > Mode > Kläder > Sovkläder & Loungewear > Pyjamas
Grå Harry Potter pyjamas-set
Grå Harry Potter pyjamas-set - 0 Grå Harry Potter pyjamas-set - 1

Grå Harry Potter pyjamas-set

Storlek: Medium
Kategori: Pyjamas
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Mysig grå pyjamas med trycket 'I'd rather be at Hogwarts' och Harry Potter-inspirerade detaljer som glasögon, blixt och brev. Setet består av långärmad tröja och byxor med resår i midjan och mudd vid benslut. Perfekt för alla Potterheads som vill chilla hemma.

🤍
🤍
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Pyjamas set  - Båda delarna i storlek m, helt slutsålt!
Pyjamas set - Jättegulligt pyjamas-set med shorts och linne! Navy blå med vita spetsdetaljer!🎀 Sparsamt användt! Storlek M men passsar även S
Pyjamas set  - Rosa Pyjamas set med svarta hjärtan & spetsdetaljer
Grå pyjamas med vargmotiv från H&M - Storlek 122/128. Tvådelad pyjamas från H&M med en grå långärmad tröja som har ett stort svart vargmotiv på bröstet och ett par blåvitrutiga byxor med resår i midjan. Använt skick, tröjan noppig men byxan i fint skick.
Grå pyjamas-set med linne och shorts - Säljer ett grått pyjamas-set från Disney med linne och shorts. Setet har små tryckta motiv, rosa knappar på shortsen och smala axelband. Perfekt för mysiga kvällar hemma.
Söt pyjamas-set med blommigt mönster - Tvådelat pyjamas-set med ett ljusrosa linne med spetskant och vita byxor samt shorts med små rosa blommor och rosett i midjan.
Pyjamas set från Gina Tricot - Sött pyjamasset i röd- och vitrutigt med linne och shorts. Helt nytt med prislapp kvar💕Från deras Gina Young 14+
Andra annonser från Pyjamas
Visa alla
Gul pyjamas-set med linne och shorts - Så gullig ljusgul pyjamas ifrån brandy Melville! Använd typ en gång🤍🌷
Vit blommig pyjamas med spetsdetaljer - Superfin tvådelad pyjamas från C&A i vit bomull med små rosa blommor och gröna blad. Toppen har v-ringning med spets och knytband, samt korta ärmar. Shortsen har resår i midjan för extra komfort. Perfekt för mysiga hemmakvällar.
Ljusblå pyjamasbyxor från Kappahl - Ljusblå pyjamasbyxor från Kappahl i storlek M. Byxorna har bred resår i midjan och raka, vida ben.
Silkes pyjamas  - Helt oanvänd silkes pyjamas i storlek xs från Kappahl. Färgen är lite vit beige
Grå Burberry hoodie med klassiskt mönster - Snygg grå hoodie från Burberry med dragkedja och huva fodrad i det ikoniska rutmönstret. Mjukt material och två fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look med en touch av klassiskt brittiskt mode. Med en snygg vinter jacka moose knuckles med svart päls passar 165 till 175 längd shortsen är Xs och hoodien passar max till 164
Rutiga pyjamasbyxor från Björn Borg - Snygga och bekväma pyjamasbyxor från Björn Borg i svartvitt rutigt mönster. Dem sitter perfekt i storleken
Cupcake-mönstrade pyjamasbyxor - Säljer ett par ljusa pyjamasbyxor med gulligt cupcake-mönster och texten 'Sweet' i rosa toner. Byxorna har dragsko i midjan och är perfekta för mysiga hemmakvällar. Materialet känns mjukt och bekvämt mot huden.