Alla kategorier / Mode / Kläder / Sovkläder & Loungewear / Pyjamas
Grå Harry Potter pyjamas-set
Grå Harry Potter pyjamas-set - 0 Grå Harry Potter pyjamas-set - 1

Grå Harry Potter pyjamas-set

Storlek: Medium
Kategori: Pyjamas
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Mysig grå pyjamas med trycket 'I'd rather be at Hogwarts' och Harry Potter-inspirerade detaljer som glasögon, blixt och brev. Setet består av långärmad tröja och byxor med resår i midjan och mudd vid benslut. Perfekt för alla Potterheads som vill chilla hemma.

🤍
🤍
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå tröja - Jag säljer en mörkblå tröja som är använd två gånger
Ljusrosa croppad topp med spetskant - Säljer en ljusrosa croppad topp med korta ärmar och fyrkantig halsringning. Toppen är i mjuk bomull och har en vit spetskant som syns vid halsen, vilket ger en söt detalj. Passformen är tight och toppen är perfekt för dig som gillar en enkel men feminin stil.
Ljusgrå croppad långärmad topp - Säljer en ljusgrå croppad topp med lång ärm och rund hals. Toppen har en slim passform och är tillverkad i ett mjukt och stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller mjukisbyxor för en chill look.
Svart push up bikiniöverdel med knyt S/XS - Säljer en stilren svart bikiniöverdel med knyt i nacken och ryggen. Insidan är vit och materialet känns mjukt och följsamt, perfekt för strandhäng. Enkel design utan mönster eller detaljer. Pris kan diskuteras
Vit volangklänning med spetsdetaljer,   - Säljer en söt vit kortklänning med volanger och spetsdetaljer. Klänningen har omlott-v-ringning, är ärmlös och har en öppen rygg med knyt i nacken. Materialet är lätt och perfekt för varma dagar.  Använd 1 gång och köpte klänningen för 600kr så säljer den för 400 kr,storlek S
Grön vindjacka med dragkedjor - Snygg grön vindjacka med coola detaljer som snörning i midjan, flera fickor med lock och dragkedjor, samt broderade patches på bröstet och ärmen. Jackan har hög krage med knappar och långärmade ärmar med dragkedjor vid mudden. Perfekt för dig som gillar streetstyle.
Röd tight kortklänning - Röd kort tajt klänning. Klänningen har ett litet hål vid armhålan
Superga Alpina 996 Full Black sneakers - Snygga svarta Superga Alpina 996 sneakers med högt skaft och grov sula. Skorna är tillverkade i canvas med svarta skosnören och silverfärgade öljetter. Klassisk Superga-logga på sidan. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha något som sticker ut.
Bruna spetsiga pumps med dekoration - Säljer ett par bruna pumps från Asso med spetsdetaljer och svarta kanter. Skorna har en elegant klack och dekoration med pärlor och strass på hälen. Materialet är en kombination av spets och konstläder, vilket ger en unik och trendig look.
Svarta pumps med nitar från Jumex - Helt nya med prislapp Snygga svarta pumps från Jumex med spetsig tå och smala klackar. Skorna har flera remmar dekorerade med guldfärgade nitar och spänne vid ankeln. Materialet är mockaimitation som ger en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Liknande annonser
Visa alla